Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с грешки на фиат пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с грешки на фиат пунто

    здравейте момчета имам следният проблем падна ми акумулатора и колата ми натрупа грешки заведох я на майстор направих ме и диагностика но проблема си остана колата е фиат пунто 1.2 60 коня 2000година ще съм благодарен ако ми съдействате

    #2
    кой проблем остана-падналия акумулатор ,грешките ,или някой първоначален проблем,който не си споменал

    Коментар


      #3
      ivel написа:
      кой проблем остана-падналия акумулатор ,грешките ,или някой първоначален проблем,който не си споменал
      остана проблема с светещата лампичка на таблото и според мен грешките май пак се върнаха за да продължава да свети но неми се дават пак пари за диагностика те големи обирджии

      Коментар


        #4
        щом още свети значи те я изтриват и грешката веднага се констатира отново.с две думи трябва да се смени някой датчик.наблюдавай за промяна на поведението на мотора

        Коментар


          #5
          ivel написа:
          щом още свети значи те я изтриват и грешката веднага се констатира отново.с две думи трябва да се смени някой датчик.наблюдавай за промяна на поведението на мотора
          промяна по мотора все още няма поне така мисля но майстора който ми прави диагностика направи веднаж и ми каза да изчакам 2-3 мин на обороти да стои и после ми каза да отида да я закачи да види пак дали има някакви грешки и нямаше никакви грешки.значи е изгърмял някой датчик така да го смятам едната грешка беше за колянов вал датчика а другата не си спомням.

          Коментар


            #6
            кола

            Може и да е колянов вал датчика ама пък от там няма да пали Питай майстора за другата той не ти ли каза какви са и да оправи направо проблема все пак за датчика има 1 бол е трябва си го купиш
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              да бе какъв е този майстор,дето на едно пунто не може да разреши проблема.относно грешките мога да ти кажа че може едната да е била запаметена отпреди.нопример да е бил заминал датчик кол.бва,да са го сменили и да не са изтрили грешката(това са само предположения),но при всички положения имаш датчик който не работи с нужните параметри или откачена букса.огледай буксите.ако има проблем иди при този майстор и му кажи че нищо не е свършил и го накарай пак да я закачи

              Коментар


                #8
                ivel написа:
                да бе какъв е този майстор,дето на едно пунто не може да разреши проблема.относно грешките мога да ти кажа че може едната да е била запаметена отпреди.нопример да е бил заминал датчик кол.бва,да са го сменили и да не са изтрили грешката(това са само предположения),но при всички положения имаш датчик който не работи с нужните параметри или откачена букса.огледай буксите.ако има проблем иди при този майстор и му кажи че нищо не е свършил и го накарай пак да я закачи
                днес ще отида при този майстор и след това ще ви пиша какво е станало

                Коментар


                  #9
                  Кажи какви са грешките запиши ги като номер и пиши примерно (р1234 или р0243)
                  skype pe6_oo Марин

                  Коментар


                    #10
                    ppero написа:
                    Кажи какви са грешките запиши ги като номер и пиши примерно (р1234 или р0243)
                    днес не можах да отида при този майстор но утре със сигурност ще отида и ще си ги запиша този пат грешките

                    Коментар


                      #11
                      dananaka написа:
                      ppero написа:
                      Кажи какви са грешките запиши ги като номер и пиши примерно (р1234 или р0243)
                      днес не можах да отида при този майстор но утре със сигурност ще отида и ще си ги запиша този пат грешките
                      момчета големи майстори голяма работа вчера ходих при майстора и изтри още една грешка на аирбега но лампата все още си свети и ми каза че трябвало да се проверят всички модули по колата но сега празници и след празниците

                      Коментар


                        #12
                        Пълни идиоти )), къде ги намираш незнам
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          #13
                          WhitePower написа:
                          Пълни идиоти )), къде ги намираш незнам
                          тук в изобилие ги има и не са ми намерили къде е проблема

                          Коментар


                            #14
                            тич тъпаци да има как някой тях да ги моделира.идиоти тъпи.само вземат парите на хората и нищо не вършат.но ти също си виновен ,трябва да изискваш от тях,в противен случай няма да им даваш пари

                            Коментар


                              #15
                              ivel написа:
                              тич тъпаци да има как някой тях да ги моделира.идиоти тъпи.само вземат парите на хората и нищо не вършат.но ти също си виновен ,трябва да изискваш от тях,в противен случай няма да им даваш пари
                              прав си спор няма грешката е моя но досега не ми се е случвало за пръв път ми е но от сега нататък ще знам ще търся други майстори и дано проблема да се оправи

                              Коментар

                              Working...
                              X