Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Горивна система на 1.1 Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Горивна система на 1.1 Пунто

    АКо може някои да ми ослужи със схема на горивната система на Мк-1 ... Понеже се скъса единия маркуч които връща бензин от инжектора в резвоара ... ама незнам от къде се е скъсал мисля ,че е от някакъв филтър , под десния калник на резвоара ... искам да разгледам схемата да си изясня някои неща ... А марукча се скъса по много тъп начин ... понже старата ми стоика заяде маркуча да излезе от помпата старата ... и се чупи и крачето и ... тръгнахме да го вадим ама зе да излиза на части ... и без да искеме измъкнахме и маркуча ... от филтара чак май ... и стана големия филм ...Та искам да разгледам схемата ...То се е видяло , че ще свалям резервоара ... ма поне да знам какво правя ... Намерих горивната система ... намерих и това от което се скъсало "anti-reflux valve" ... това как да го разбирам Анте рефлексен клапан ? Да пропуска , горивото в една посока само ? И значи , не е оня филтър големия по десния заден калник ... ?
    Прикачени файлове
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->
Working...
X