Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за фиат уно турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за фиат уно турбо

    Имам въпросче, купих радиатор за уното ми, но радиатора е с преливник има само за обезвъдошаване няма за пълнене ??? На преливника има за обезвъдошаване и пълнене , но на радятора няма за пълнене

    #2
    Ето и снимка, въпроса ми беше каде може би дамуе дупката за пълнене , забележете че има само за обезвъздушаване.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Радиатора е от уно турбо и охлаждащата течност се налива в казанчето което е от дясната страна като седиш от пред.
      uno turbo 1.3 i.e' 86
      renault 19 1.8 16v
      uaz 469 4.0 turbo
      renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
      trabant 601 69'

      Коментар


        #4
        дааа но фабрично нямам казанче и преливник амие с капачка радиатора а сега ще слагам радиатор с преливник но незнам каде отива маркуча за пълнене ?? Няма дупка на радиатора има само за 2 та маркуча и за обездушаване

        Коментар


          #5
          Ти купил ли си радиатора изобщо ?! :DНа чертежа се вижда едни като + ове. В долното е към помпата в горното е към термостата!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            зал съм радиатор казанче(преливник) само незнам каде влиза маркуча за пълнене този от доло на казанчето ?

            Коментар


              #7
              За Уно Турбо маняците .. да ви споделя нещо . Понеже и аз имах 2-тие Унота и едното имаше проблем с радиатора ...течеше.Отидох и от морка купих 2-та употреба за 80 лв. След 2-3 дена разбирам от бащата че радиатор от 1.1 Уно е 1 в 1 с това на 1.3 Тие . Проверих и радиатора на 1.1 Уното е 40 лв.Такаче колеги ... търсете и от 1.1 че са по ефтини !
              Fiat Punto GT

              Коментар

              Working...
              X