Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СПЕШНА ПОМОЩ ЗА БЕНЗИНОВА ПОМПА НА БРАВО 1.6 16Б

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СПЕШНА ПОМОЩ ЗА БЕНЗИНОВА ПОМПА НА БРАВО 1.6 16Б

    здравейте на всички имам следния проблем старата ми помпа се стопи и сега взех друга обаче не знам кой от двата кабела дето се включват в помпата е + синия или черния ако някой знае да помага спешно е утре трябва да патувам рано и сам я разглобилколата е браво 1.6 16в 97 година
    live is too short to drive VW

    #2
    провери с една крушка /единия какел на цокъла на крушката и на маса на на + на крушката 1от кабелите даваш на котакт и гледаш при кои от кабелите ще светне крушката успех !!!

    Коментар


      #3
      или измери с мултицед
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Ако имаш мултицет измери - червената сонда на мултицета е "+" , а черната "-" .Ако мериш и + на мултицета си го вързал към плюс на помпата тогава ще ти покаже: " 12 " волта ,ако обаче червеният кабел на мултицета(плюса) е вързан към минус на помпата ще ти покаже: " -12 " волта.Това се мери като си дал на контакт.Нямаш ли мултицет колегата преди мен ти е писал-взимаш крушка закачаш единият и край към маса(корпуса на колата),а другият допираш последователно до кабелите на помпата и при който светне , той е "+".Също трябва да си дал на контакт.Сещам се и за трети начин,ама пак ти трябва мултицет-мери се късо между корпуса на колата и кабелите на помпата-където даде късо -значи това е минуса.
        Fiat 1.4 12V
        Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
        Да си втори значи да си първи сред загубилите.
        Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

        Коментар


          #5
          Благодаря за помоща измерих с мултицет и стана сега е друго нещо тя била почнала да затяга още като купих колата с новата помпа всичко е 6 моля темата да се изтрие
          live is too short to drive VW

          Коментар


            #6
            кола

            Ако си Я оставял без бензин така става иначе няма от какво друго да е .
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Автомобил който е на пропан бутан рано или късно се оказва с повредена бензинова помпа особенно ако бензина престоява в резервоара повече от месец и е в малки количества 5-10 литра.Имам доста познати които вече са премахнали дори резервоарите си и си карат само на газ.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                Автомобил който е на пропан бутан рано или късно се оказва с повредена бензинова помпа особенно ако бензина престоява в резервоара повече от месец и е в малки количества 5-10 литра.Имам доста познати които вече са премахнали дори резервоарите си и си карат само на газ.
                Аз пък си карам моето браво 1.6 16v на газ бензин (пали на бензин и след 2000 оборота превключва на газ) и нямам никакви проблеми с бензиновата помпа.

                Коментар


                  #9
                  achov написа:
                  Tornado написа:
                  Автомобил който е на пропан бутан рано или късно се оказва с повредена бензинова помпа особенно ако бензина престоява в резервоара повече от месец и е в малки количества 5-10 литра.Имам доста познати които вече са премахнали дори резервоарите си и си карат само на газ.
                  Аз пък си карам моето браво 1.6 16v на газ бензин (пали на бензин и след 2000 оборота превключва на газ) и нямам никакви проблеми с бензиновата помпа.
                  Ще имаш, не бери грижа и твойта ще изгори.
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар

                  Working...
                  X