Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем при палене с бензин с Фиат Брава 1.4 12в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем при палене с бензин с Фиат Брава 1.4 12в

    Колата е Фиат Брава бензин и газ на газ пали днес вкарах 40лв. бензин а преди това нямаше стрелката за гориво показва че няма гориво и лампата свети а има 20 литра бензин след като зареждах колата с бензин докато човека който зареждаше колата изплюваше по малко бензин все едно че има въздух.От газ като прехварля на бензин колата направо гасне все едно няма гориво ще съм ви благодарен да ми помогнете да знам какво да правя.

    #2
    Най-вероятно си прецакал бензиновата помпа.Чува ли се дали работи при подаване на контакт?
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      krasio_79bs написа:
      Най-вероятно си прецакал бензиновата помпа.Чува ли се дали работи при подаване на контакт?
      скоро бqх закъсал с колата и отидох до бениностанциq налqх и 5 литра бензин и стрелката на гориото се качи леко дали нqкои датхик не праи проблеми ...

      Коментар


        #4
        Слез в колата,дай на контакт без да въртиш стартера и се ослушай за едно жужене от към резервоара.Ако не се чува значи помпата не работи.Вдигаш кичета и пластмаси,замерваш дали идва напрежение до помпата и ако идва си сменяш помпата.Кола на газ винаги трябва да има бензин в резервоара над минимума,а не да ти светят резерви и да слагаш на годината 10 литра.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          стрелката за горивото се оправи но не пали на бензин и като запали на гас и превключа на бензин и веднага гасне ... на какво може да се дължи това ?

          Коментар


            #6
            Е как да ти го обесня по ясно?Най-вероятно помпата ти е работила на сухо в резервоара и в следствие на това е изгоряла.Нивомера си работи,показва че има гориво,но помпата не може да го подаде на двигателя.Цъкаш на бензин и тя гасне.Отиди в един сервиз дай 3-3-5 лева да ти я замерят и толкоз.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар

            Working...
            X