Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход на Punto1.2 75коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разход на Punto1.2 75коня

    Здравейте , имам въпросното Punto и разхода му е от 7,5 до 10 л , смесен цикъл и ми се вижда много , никога по малко от 7.5л , но вие ще кажете ?Ходих на диагностика и компютъра не показа нищо различно от нормалните показатели , ламбда сондата работи , термостата също , този разход е през цялото време на годинта и по често е към 9л , а не върви кой знае колко , по скоро нормално .И не знам нормално ли е , много ли е ?Колата е 95г. , някой ако има впечтления от въпросния модел да каже каке при него ?

    #2
    Re: Разход на Punto1.2 75коня

    smqnab написа:
    Здравейте , имам въпросното Punto и разхода му е от 7,5 до 10 л , смесен цикъл и ми се вижда много , никога по малко от 7.5л , но вие ще кажете ?Ходих на диагностика и компютъра не показа нищо различно от нормалните показатели , ламбда сондата работи , термостата също , този разход е през цялото време на годинта и по често е към 9л , а не върви кой знае колко , по скоро нормално .И не знам нормално ли е , много ли е ?Колата е 95г. , някой ако има впечтления от въпросния модел да каже каке при него ?
    Здравей колегаАми аз имам 1.2 60 коня, и с 20 кинта минавам 86 км... карам го само градско с мръсна газ. Значи тряя да си късметлия че ти гори толкожа пунтото
    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
    Punto. 1.2 16v. 86hp+

    Коментар


      #3
      Re: Разход на Punto1.2 75коня

      Значи си горят по принцип маи !

      Коментар


        #4
        Този двигател определено не е икономичен за градски условия, мойто пунто също гори над 8 градско. Извънградско вече е друго- 5.5-6
        Punto 1.2 75hp '95

        Коментар


          #5
          Re: Разход на Punto1.2 75коня

          колеги и моето пунто напоследак почна да гори около 12 на 100 кажете от какво може да е това

          Коментар


            #6
            Според мен е голям разхода, моето пунто е 1.1 55 коня и с 20лв. бензин минавам около 160-170км. това е сега зимата в градски условия.
            Fiat Panda Young 0.9, 40hp, 1999year
            Fiat Punto 1.1 S, 4/5 doors, 55hp, 1997year

            Коментар


              #7
              pchelaria написа:
              Според мен е голям разхода, моето пунто е 1.1 55 коня и с 20лв. бензин минавам около 160-170км. това е сега зимата в градски условия.
              Колега ти го изкара, че гори 5/100 в града
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #8
                И на мен фиатката(само, че палио, иначе 1.2 - 75 коня) ми дава 9 градско, но толкова си го дават и по каталог Виж на дълго вече си е друго!Малко оф: Един приятел с Audi A6 2.0 бензин: С 30лв - 386км - ГРАДСКО!!! :D :D :D
                Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                Видеорегистратори

                Коментар


                  #9
                  ми и мойто 1.1 гори горе долу толкова 5.5-6 градско абсолютно с ограниченията (то и да искаш да караш бързо с тоз бръмбазък не можеш да развиеш колосална скорост :D :D :D )ей тва за А6-цата вече не мога да го повярвам той е имал още в резервоара просто абсурдно звучи
                  Haters Gonna Hate

                  Коментар


                    #10
                    quintessenz написа:
                    ми и мойто 1.1 гори горе долу толкова 5.5-6 градско абсолютно с ограниченията (то и да искаш да караш бързо с тоз бръмбазък не можеш да развиеш колосална скорост :D :D :D )ей тва за А6-цата вече не мога да го повярвам той е имал още в резервоара просто абсурдно звучи
                    Толкова като ти е изрядно всичко, държа да отбележа че това е разход за гр. Плевен във Варна е друга бира там вече мога да стигна и до 7, а пандата ми която е 0.9 гори 4,5 в града :D за извънградско е още по икономична но е много неудобна.Поздрави!
                    Fiat Panda Young 0.9, 40hp, 1999year
                    Fiat Punto 1.1 S, 4/5 doors, 55hp, 1997year

                    Коментар


                      #11
                      ами да точно така като и всичко наред с моторчето и не е на 200 000 +км разхода е такъв :D
                      Haters Gonna Hate

                      Коментар


                        #12
                        dimaldim написа:
                        Малко оф: Един приятел с Audi A6 2.0 бензин: С 30лв - 386км - ГРАДСКО!!! :D :D :D
                        Това е възможно , ама от тези 386 км. около 280 км. трябва да е бутал колата! :D :D :D С 30 лв. бензин - около 12л. , ако кара във Варна няма да мине повече от 100 км. градско!Моето Пунто 1.1 55 к.с. на газ във Варна на градско съм доволен на 10-11 л. разход! 10 лв. газ = 70-80км.
                        Fiat Punto 1.1 55 к.с. LPG '96 EX
                        Alfa Romeo 146 1.9 JTD '99
                        Fiat Croma II 1.9 M-Jet 8V

                        Коментар


                          #13
                          quintessenz написа:
                          ми и мойто 1.1 гори горе долу толкова 5.5-6 градско абсолютно с ограниченията (то и да искаш да караш бързо с тоз бръмбазък не можеш да развиеш колосална скорост :D :D :D )ей тва за А6-цата вече не мога да го повярвам той е имал още в резервоара просто абсурдно звучи
                          Елате в София и друга песен ще запеете При мен разхода е 9/100 зимата, а лятото с около 1л по-малко. Двигателя е 1.1Важното е че върви та се къса
                          _/''''''''''''''''''''''''\_
                          //---------------\\
                          [( )== //// ==( )]
                          |_|'------------'|_| ....Punto

                          Коментар


                            #14
                            Разхода в София на моето 1.1 ми около 6.5-7 сега зимата, ако ръчкам стига 8, с мнооого постоянно ръчкане 9

                            Коментар


                              #15
                              малко офф тва ауди може с 30лв. да измине 386км. ама на метан По темата не се ядосвайте моето браво 1,6 по принцип 90 коня,дефакто малко повече сега зимата в града ми гори 12 бензин(нямам газ)
                              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                              Коментар

                              Working...
                              X