Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно ли е Типо със Ладов двигател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възможно ли е Типо със Ладов двигател

    ЗдравейтеЗначи искам да попитам дали е възможно ладов мотор примерно 1.3 да стане на типото :P

    #2
    Няма не възможни неща,каква ти е идеята.пп Сега видях,че търсиш мотор за типото,преди дни върнах тамън 2 на вторични ,какво му е на твоя.

    Коментар


      #3
      пс то не е мое а на един приятел и му е жал да го върне на скрап и иска да прави експерименти :D:D а на двигателя по точно не знам какво му е харчи много масло и бензин и тнт.Замисала ни е от сегашния Фиат да остане само купето всичко по него да е ладово.И ако стане номера да се направи силов тунинг. :D:P

      Коментар


        #4
        ето го типото :D
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Бе то на жигулката 1.3 моторът е около 65 коня, ако не бъркам. И ще се видите в приключения. Що не си му сложите мотор от Типо, само че от най-мощните и си гледайте кефа.
          Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
          Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

          Коментар


            #6
            ми има и го този варият търси двигател от 1.4 или 1.6 обаче тфа със задното ще е по маняшко :D :PТва са и Фиата и Ладата :P :http://rumbata11.snimka.bg/automobil...92583.18798203

            Коментар


              #7
              nznz написа:
              ми има и го този варият търси двигател от 1.4 или 1.6 обаче тфа със задното ще е по маняшко :D :PТва са и Фиата и Ладата :P :http://rumbata11.snimka.bg/automobil...92583.18798203
              Как ше сложиш "плуващия" мост от ладата на мястото на солидния на типото?! Предтавяш ли си го това.. по точно твоя приятел!?
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                Еми ние ше се мъчиме със преправяния и наставяния пък ако стане стане ако не стане от опит глава не боли :D :D ;] все трябва да има начин :P :D

                Коментар


                  #9
                  nznz написа:
                  Еми ние ше се мъчиме със преправяния и наставяния пък ако стане стане ако не стане от опит глава не боли :D :D ;] все трябва да има начин :P :D
                  Aбе то начини много, ама вие ще това е равносилно да направите прототип!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    ше го видими као го почнеме ако не става нищо на скрап и тва е :D:D

                    Коментар


                      #11
                      здравеи колега аз също си падам по промените но защо не пробвате да монтирате ладовия мотор направо на кутията на типото бързо и лесно :D какво като няма да е с задно
                      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                      Коментар


                        #12
                        Няма да става за дрифт :D Ми кардана от де ще го пускате? Тунелът на Типото дали е достатъчно дълбок? Тампоните на двигателя със сигурност ще трябва да се доправят. Иначе за задното предаване може да се ползва диференциал с чупещи се полувалове, а не като на Ладата с цял мост. Ама си е работа за щурави хора. Обаче пък резултатът може да е доста впечатляващ. Особено с 4 карба и бутнат мотор по отношение на степента на сгъстяване...
                        Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
                        Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

                        Коментар


                          #13
                          Има вариант да се пусне кардан назад. На ici типото е 4х4. Ако се премахнат предните полуоски и да остане само със задно... Интересна е идеята типо със задно, но не точно със слабия ладов двигател. Надлъжно незнам как може да стане, но... няма невъзможни неща. Задния мост, заедно с диференциала може да е от темпра или дедра 4х4

                          Коментар


                            #14
                            ivchotr написа:
                            Няма да става за дрифт :D Ми кардана от де ще го пускате? Тунелът на Типото дали е достатъчно дълбок? Тампоните на двигателя със сигурност ще трябва да се доправят. Иначе за задното предаване може да се ползва диференциал с чупещи се полувалове, а не като на Ладата с цял мост. Ама си е работа за щурави хора. Обаче пък резултатът може да е доста впечатляващ. Особено с 4 карба и бутнат мотор по отношение на степента на сгъстяване...
                            Ми тва е точно проблема че много ще трябва да се реже и да се напасва много нерви и много време ше трябва :D:D:DПък живот и здраве като почнеме да го правиме ще видиме за колко щурави хора е :D :D :D :P

                            Коментар


                              #15
                              ///// написа:
                              Има вариант да се пусне кардан назад. На ici типото е 4х4. Ако се премахнат предните полуоски и да остане само със задно... Интересна е идеята типо със задно, но не точно със слабия ладов двигател. Надлъжно незнам как може да стане, но... няма невъзможни неща. Задния мост, заедно с диференциала може да е от темпра или дедра 4х4
                              Аз за Панда 4х4 се бях сетил ама бързо се отказах че май ше е малак :D ми да темпра,регата,дедра,делта възможно най близкото :D Добре а тва типо по какъв начин са го правили 4х4 ? :P :D

                              Коментар

                              Working...
                              X