Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с горивопровода на Браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с горивопровода на Браво 1.6

    Здравейте Колеги,Имам според мен странен но и гаден проблем :D . На два пъти вече ми се чупи горивопровода. Този който идва от горивния филтър към рейла. На схемката е жълтия. Като първия път се счупи от щуцера и просто го поставих наново (много зор видях ), а сега се е счупил на 10тина сантиметра по навътре. Не видях друг да е писал за подобен проблем и се чудя дали материала на горивопровода е стар и е станал чуплив или има друг проблем.Също така се чудя и как да го наставя или да подменя целия маркуч .
    Прикачени файлове
    . . (*)(*___)___/////___/(___*)(*) . .
    Lancia Lybra SW 1.6 16V
    Fiat Bravo 1.6 16V

    #2
    колега тази шлаофка по принцип е относително мека и се огъва без да се чупи но ако се е втвърдила от времето или от кофти бензин или от температурата в коша провери докаде е втвърдена и ако е твърда и назад по добре я смени цялата а ако е втвърдена само в коша може да смениш само твърдата част от нея но внимаваи за връзката трябва да стане здрава и плътна за по лесно потапяш края в вряла вода да омекне и тогава мушкаш в трабичката за връзка
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      Ако колата ти е пребоядисвана и е печена в камера добре е да провериш качеството и на гумените маркучи.
      Bravo 1.6 / 16

      Коментар


        #4
        Ами взех един маркуч от по-ново браво и сега като се оправи времето ще го подменя.
        . . (*)(*___)___/////___/(___*)(*) . .
        Lancia Lybra SW 1.6 16V
        Fiat Bravo 1.6 16V

        Коментар

        Working...
        X