Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

brava проблем с обороти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    brava проблем с обороти

    здравейте колеги значи бравата е 1.6 16v 103к.с. от снощи ми прави някви номера с оборотите като загре си ги държеше 900 а сега загряла си работи на много по малко като спра някаде и гасне мисля че стрелката ми показва около 400-500 от какво може да е това аз си мисля за стъпково моторче
    FIAT BRAVA SX 1.6 16V

    #2
    Опитай да почистиш моторчето за празен ход с WD40 и виж дали ще се оправи положението.
    Fiat Marea 1.8 16V ELX

    Коментар


      #3
      brava проблем с обороти

      а да попитам дали може да е от бензина защото започна да го прави след като заредих а снощи слоожих от няква бензиностанция без име а по принцип наливам от петрол
      FIAT BRAVA SX 1.6 16V

      Коментар


        #4
        tedynaidenov написа:
        Опитай да почистиш моторчето за празен ход с WD40 и виж дали ще се оправи положението.
        Извинявай колега, че отклконявам темата,но и аз имам подобен проблем, тъй като не съм много на "ти" с колите. Къде горе доло се намира този стъпков мотор (ако може някоя снимка няма да откажа)?Благодаря предварително
        Bravo 1.4 12V SX

        Коментар


          #5
          tedynaidenov написа:
          Опитай да почистиш моторчето за празен ход с WD40 и виж дали ще се оправи положението.
          Моторчето за което казва колегата се намира до дроселовата клапа.На снимката съм го посочил със стрелката Хубаво е да почистиш и дроселовата клапа
          Прикачени файлове
          Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

          Коментар

          Working...
          X