Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за гарнитура зa PUNTO GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за гарнитура зa PUNTO GT

    Значи издухах гарнитурата на главата,въпроса ми е коя гарнитура да избера на VIKTOR REINZ или оригинална на фиат?Даваите мнения,че на 6-7 трябва да я поръчам.Мерси предварително.И без първоаприлски лъжи моля защото на мен ми се плаче.

    #2
    Оригинална по възможност.

    Коментар


      #3
      Значи дилемата е най-вече заради цената за четирите гарнитури.Оригиналните за фиат струват 220лв. а тези на реинз 80лв.

      Коментар


        #4
        Не е малка разликата в цените наистина, но аз лично бих заложил на оригиналния комплект-все пак идеята е тия гарнитури да не ги сменяш повече и е най-добре да са възможно най-качествените.Не че на рейнз гарнитурите са лоши (имам някъв спомен, че в техните комплекти гарнитурата за главата е оригинална на фиат, но може и да се бъркам).Ти си прецени мма не е лошо да жертваш тия 140лв. за оригинален комплект, а също е хубаво да видиш каква е причината за духналата гарнитура, щото ако не я отстраниш, според мен и новата нема изкара дълго. Успех :D

        Коментар


          #5
          Мерси колега.Някви впечатления от REINZ?

          Коментар


            #6
            ако имаш някакви съмнения относно качеството, вземи по скъпите за да спиш спокойно. иначе все ще те гложди мисълта дали не се сбъркал с по евтините. най добре питай в сервиза дето ще ги сменят.
            Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
            Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

            Коментар


              #7
              Ами за качеството незнам.Тези от фиат ще се поръчват от Италия а Reinz от германия.Мисля да направя както каза един колега,тази за главата оригинална на фиат а останалите на Reinz.За сервиза мисля да я закарам в ФИАТ.

              Коментар


                #8
                Колега мноо внимавай по мой съвет.

                Аз имах същият проблем с гарнитурата само дето моето пунто е 1,1 и предпочетох да сложа най скъпите неща.Но като цяло всичко ми дойде на 500-510 лева и няма проблем от тогава.Така че аз лично бих сложил по скъпото за да съм сигурен.

                Коментар


                  #9
                  Re: Колега мноо внимавай по мой съвет.

                  i_marto написа:
                  Аз имах същият проблем с гарнитурата само дето моето пунто е 1,1 и предпочетох да сложа най скъпите неща.Но като цяло всичко ми дойде на 500-510 лева и няма проблем от тогава.Така че аз лично бих сложил по скъпото за да съм сигурен.
                  за да ти е мирна главата и да спиш спокойно - което цена няма
                  Power Under Pressure

                  Коментар

                  Working...
                  X