Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде във Варна оригинални/истински свещи NJK ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде във Варна оригинални/истински свещи NJK ?

    Привет колеги.След като пуснах тема във връзка с прекъсването на колата ми проблема явно се оказва от свещите.Смених преди 20-на дена старите свещи със чисто нови БОШ.Само, че тези бош 4-те броя бяха 25 лв. Познат ми ги даде уж на сметка както и да е.Меча услуга може да е станало.Та на въпроса.Две от свещите са заминали.Колата я карах на елкон във Варна на който имам доверие и човека каза, че по принцип на италянските коли препоръчва само NJK а освен това каза, че свещите които се продават на БОШ в БГ са повечето ментелъци.Колата ми е БРАВА 2000 г. 1.2 16в знаете ли къде от Варна мога да си купя истински/оригинални свещи NJK .Не говоря на сметка колкото струват толкова само да сме сигурни че са оригинални.Също ако ми кажете и точно какъв модел са ще съм благодарен.
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    #2
    www.axm-auto.comВ сайта си избираш модел,мотор и марка свещи.Има оригинални фиатови свещи,които са производство на NGK.Ползваш 10% отстъпка от обявената цена,която ще ти покрие пощенските разходи.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      ...

      ясно но мога ли да разчитам на тях.Гаранция дали са оригинални.цената не ме притеснява колкото това дали ще ги платя веднъж и ако са ментеливи ще ги платя още веднъж.
      предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
      Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

      Коментар


        #4
        Ми аз за оригинални и истински NJK не съм чувал. Знам за NGK. И да - ако има гаранция - там е.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Колега, по АутоДата се препоръчват NGK RDCPR8EKC, като за по-старата година ги дават DCPR8EKC.

          Коментар


            #6
            Колега на Червения площат зад хепито в уличките,имаше преди време едно магазинче и от там си купих свещи NGK.Но несам сигурен дали още е там.Може да са го преместили.
            Fiat Bravo 1.9 jtd 105

            Коментар


              #7
              Проблем РЕШЕН:В сервиза на Алфа Ромео на магистралата на изхода от Варна предлагат свещи NGK по 11 лв. парчето като до колкото разбрах ако ти видят дали всичко е наред по системата ти дават и към 30 000 км. гаранция.
              предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
              Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

              Коментар

              Working...
              X