Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уно не пали на бензин..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Уно не пали на бензин..

    Здравейте колеги... да напиша и аз една тема в бензиновите двигатели....та.... имам Фиат Уно 1.0 фаер 45 което не пали на бензин.. пали на газ, но превключиш ли на бензин огасва...бензиновата помпа е сменена, но пак нищо...това което пробвах днес беше да извадя мъркучето от помпата което е за идващия бензин и като го надуя в резервоара се чува бълбукане(евентоално да не би да е спукан мъркуча) след това изкарах мъркуча от към сондата и след като го запуших пак надух за да видя да не би да е спукан но не е пробвах да засмуча бензин от него но немога (как като надуя чувам бълбукане а като смукна бензин не идва) ...после реших да се захвана с бензиновата помпа и тук някъде обърках нещата.... тъй като мъркучето за идващия бензин беше извадено го запуших с пръст и един приятел пробва да запали.. целта ми беше да разбера дали помпата смуче..обаче не смучеше... и реших да я отворя, развих болчето от горната страна и махнах пластмасовото капаче под което има една цедка махнах и нея... и под нея видях нещо като тапичка.. и реших че нещо не е както трябва.. и развих всички болтчета които държат горния метален капак и гумената мембрана... и махнах "уж" тапата.. но засмукване никакво.. дори и след това... някъде обърках нещо много сериозно и незнам къде...дайте някакви съвети моля!!
    Fiat Brava TD100
Working...
X