Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На бензин не пали студена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На бензин не пали студена

    Не пали студена, трябва да паля на газ, иначе не става. А и като е студена на бензин гасне(има бенз в резервоара). Фиат Типо, 1.6 моноАз съм заподозрял датчика на коляновия вал или евентуално температурния датчик, въпреки че той ми се струва малко вероятно да прави мизерията. Някой да му се е случвало?
    N.Y. State of Mind

    #2
    Re: На бензин не пали студена

    sachma написа:
    Аз съм заподозрял датчика на коляновия вал или евентуално температурния датчик, въпреки че той ми се струва малко вероятно да прави мизерията. Някой да му се е случвало?
    Също така към заподозрените може да добавиш стъпковия мотор и ламбда сонда
    FIAT Bravo 1,6

    Коментар


      #3
      а може и помпата да е дала фира имал съм същия проблем

      Коментар


        #4
        lubomm написа:
        а може и помпата да е дала фира имал съм същия проблем
        Ако помпата е дала фира не трябва ли да не бачка изобщо, а не само студена?Иначе и ламбдата е сменяна преди година и половина, не че е гаранция, че ше бачка.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Имах същия проблем и то съвсем скоро. Също не ми палеше студена и гаснеше. Не съм на газ, но аз смених температурен датчик и се оправи......засега.
          Фиат Пунто 1.4 ГТ

          Коментар


            #6
            А като запалиш от газ, и като минеш на бензин след 10-15минути гасне ли ти пак?
            leave something of the happiness you bring

            Коментар


              #7
              Bravo 1.9 JTD написа:
              А като запалиш от газ, и като минеш на бензин след 10-15минути гасне ли ти пак?
              Не. Тя след 1 мин да мина, пак не гасне. Само в началото не пали и да кажем първите 20-30сек. ако обърна на бензин, тогава гасне.После не.
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                sachma написа:
                Bravo 1.9 JTD написа:
                А като запалиш от газ, и като минеш на бензин след 10-15минути гасне ли ти пак?
                Не. Тя след 1 мин да мина, пак не гасне. Само в началото не пали и да кажем първите 20-30сек. ако обърна на бензин, тогава гасне.После не.
                Значи не е датчик на вала,тва го прави при средно студен автомобил (зависи от двигателя) Но се опасявам да не е най-лошото не ми прилича на помпа...
                leave something of the happiness you bring

                Коментар


                  #9
                  А кое е " най-лошото" че не разбрах...да е помпата ли? Мене все ми се струва, че нещо по тоците ще е, по датчиците...зема ги сменя сичките...
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар

                  Working...
                  X