Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стрелката на оборотите се движи насечено?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стрелката на оборотите се движи насечено?

    Здравейте, колеги. Някой може ли да каже защо стрелката на оборотите ми се движи насечено. Като подавам газ по слабо го усещам, но като отпусна газта и стрелката почва да пада се забелязва по осезаемо. И на газ и на бензин, едно и също. Откакто я имам колата е все така. Сменял съм ремъци и филтри. Също така ми прави проблема със снижаването на оборотите до под 800 за момент при изключване от скорост, но това едва ли има връзка с насичането на самите обороти. Сутрин като паля си ги прави до 1200 докато загрее.
    Fiat Brava, '97, 1.6, нормална газова Ловато (бивша)
    Форд Мондео 1.8 '05 (сегашна)

    #2
    едно клипче може ли да качиш за да се види по добре и от останалите колеги проблема иначе според мен е или стъпков мотор или проблем в температурния датчик

    Коментар


      #3
      Здравейте отново колеги! Малко се забави видеото, но вече го качихТова са линковете, на първото видео насичането се забелязва май по-добре:http://www.vbox7.com/play:0cc0bb19http://www.vbox7.com/play:717fa5ba
      Fiat Brava, '97, 1.6, нормална газова Ловато (бивша)
      Форд Мондео 1.8 '05 (сегашна)

      Коментар


        #4
        Ами това си е нормално. Нищо насечено не виждам. Тази стрелка не претендира да е абсолютно прецизна.
        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

        Коментар


          #5
          колега колицата си ти е супер найстина нищо тревожно няма а и оборотите като гледам се даржат доста стабилно кофти е че нямам под ръка клипче и линк към него за да видиш за какво става вапрос когато има проблеми там, така че карай си със здраве и безаварийно каране от мен

          Коментар

          Working...
          X