Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Придърпване при ускоряване / Bravo 1.2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    star21 написа:
    Имам същия проблеми от няколко седмици и затова влезнах да разгледам подобни теми. Колата ми работи и на газ и на бензин и в двата случая, гасне при ускорение, но само в диапазона м/у 1500-3000 об. и при достигната нормална температура. Студена няма проблеми. Сигурен съм, че не е от горивото, защото и при двете горива проблема е един и същ. Може би на бензин работи малко по-добре. Интересното е, че при изгасването на двигателя в дадения диапазон, оборотомерът рязко пада и ми светва лампата за инжекциона. Това става за секунди, след което колата продължава до следващото подаване на газ. Понеже на газ, не се нуждае от всички тези датчици, един по един ги игнорирах всичките и нищо, проблема си остава. Единственият датчик, който не мога да игнорирам е този за оборотите. Лошото е, че все едно ми изчезва тока и затова гасне. Вече започвам да се съмнявам в алармата. Колата е Fiat Tipo 1.6 835С1000
    Колега и аз имам същия проблем.Ако си разбрал от какво е моля да го споделиш!!
    Fiat Punto MK2 Sporting

    Коментар


      #17
      Тази дроселна клапа трудно ли се чисти.Имам подобни проблеми с брава 1.2 80 16в.Н е знам от куде да я почвам,но си мисля да почистя точно тази клапа.след това задължително ли се ходи на сервиз за донастройване.Инъче никакви грешки не отчита.

      Коментар

      Working...
      X