Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светна ми лампата за дюзите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светна ми лампата за дюзите

    карам си на газ (имам обикновенно АГУ) по нанагорно и ми светна лампата с дюзата !После на равното изгасна ! какво става
    Bravo GT 1.8

    #2
    На мойта кола тая лампичка свети постояно кагато съм на газ,също е обикновена газова.Като превключа на бензих изгасва след 7-10сек.На мен бензиновата помпа ми работи и когато съм на газ а лампата светва защото няма приток на бензин на дюзата,така ми обясни майстора където я слага и така над 50хил.км вече никакви проблеми.
    Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

    Коментар


      #3
      Трябва да се монтира един емулатор, който лъже компютъра, че всичко работи. Аз бях без него и трябваше доста често да трия грешките от компютъра, че почваше да работи гадно.Обаче това че свети при изкачване на наклон, а после угасва според мен е нещо друго и едва ли има връзка с газовата. Отиди на диагностика да прочетат каква грешка е записана.

      Коментар


        #4
        лампата

        пичове,тая лампа свети на гас защото ламбда сондата отчита нереални стоиности.
        //// F I A T B R A V O 2.4 20V 175hp.

        Коментар


          #5
          Наистина проблема ти може да е от различните показания на ламбдата, но за всеки случай си провери буксите по двигателя. Възможно е да имаш някоя която леко се е извадила (ако им липсват шплентовете) или някой от кабелите им може да е скъсан. При мен имах прекъснат кабел на датчика за температурата на колекторите и се получаваше подобна история.
          Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
          Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
          -------------------------------------------------------------

          Коментар

          Working...
          X