Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

подмяна на стъпков мотор IB02/00 1.6 16V с B04/00 Pejo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    подмяна на стъпков мотор IB02/00 1.6 16V с B04/00 Pejo

    поради доста сериозната цена на стъпков мотор за фиат браво 1.6 16в 2000 г. с пластмасовите колектори от порядака на 570 евро понеже се продава с дроселовата клапа и ТПС в комплек се налага замяната му с нов от друг вид и модел автомобил в случая пежо 405 1.8i 94г. който втора ръка струва от порядака между 20 и 50 лева а моят изобщо не можах и да го открия по автоморгите за това направих следното намерих си един на който куплонга отговаря с моя малко стругарска работа понеже корпуса му е алуминиев и малко силикон или К+Д и готово а на снимките по доло сам дал размерите за изработка както и снимка на обозначенията върху моторчето от пежото
    Прикачени файлове

    #2
    Я провери първо тук:http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=1&show=1
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      simeon3000 написа:
      Я провери първо тук:http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=1&show=1
      колега наистина имаш едно голямо благодаря от мен имам само едно питане по вапроса каде се намира магазина и освен онлаин може ли да се купи и направо от тях но да ти кажа чесно за сега и със заменката съм доволен от ниските обороти само дето нещо не ми се ходи на диагностика така защото предполагам знаеш какво ще кажат веднага (проблема ти е там) макар че аз нямам вече проблем за ниските и още веднаж благодаря за инфото

      Коментар


        #4
        Ямбол , СОфия, Бургас виж в сайта www.axm-auto.com
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар

        Working...
        X