Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1,6 god 97

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat bravo 1,6 god 97

    pi4ove kjete kvoda pravia ot 2 gd,go imam nemie sazdaval problemi ama ot gve sedmici me tormozi niskite oboroti gi niama kato e zagriala na okolo 70 gradosa i ako ia otarva da ogasne neiska da zavarti se edno niama tok .

    #2
    кола диагностика

    може да направиш диагностика -ама като направи този проблем вероятно датчик и пиши на Български че нищо не се разбира а виж си и акумулатора -клеймите
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Re: fiat bravo 1,6 god 97

      vesita_ написа:
      pi4ove kjete kvoda pravia ot 2 gd,go imam nemie sazdaval problemi ama ot gve sedmici me tormozi niskite oboroti gi niama kato e zagriala na okolo 70 gradosa i ako ia otarva da ogasne neiska da zavarti se edno niama tok .
      Колега пиши на кирилица със сигурност ще имаш повече коментари по темата . Писането на шльоковица във форума е против правилата и много колеги като видят даже не си правят труда да четат. Поправи си текста Добре дошъл
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        абе не е чак такъв проблем латиницата но проблема с колата е по големия проблем за това и човека е дошъл насам за да търси помощ като повечето от нас а сега по темата наистина имаш доста странен проблем едното е свързано със датчика за тепература но пак оборотите ги следи стъпковия мотор сега д а попитам и нещо колата ходила ли е по сервизи за смяна на ремъци ролки и тем подобни скоро и ако е да от тогава ли е проблема защото с това не иска да завърти е малко доста странен проблем за решаване макар че може и да е акомулатор и савета ми е за сега да опиташ с едно акомулаторче от някой приятел за ден два и виж какъв ще е резултата и пак пиши за сега успех от мен ще следя темата

        Коментар


          #5
          извинявам се за писането по темата да и акомолатора смених няма промяна не е обслужвана от катоя купих тогава смених ремаци и ролки и сам минал 40 хил км

          Коментар


            #6
            vesita_ написа:
            извинявам се за писането по темата да и акомолатора смених няма промяна не е обслужвана от катоя купих тогава смених ремаци и ролки и сам минал 40 хил км
            syxel[ съжелявам пич нямам си и на идеика какво друго може да е освен акомулатора но чесно да ти кажа не сам срещал подобен проблем до сега и ще ми е интересно какво ще излезне в краина сметка дано се намери някои да помогне и да я оправиш скоро успехи от мен както казах вече темата и проблема са страни и интересни и ще следя темата за отговори и решение на проблема ти

            Коментар

            Working...
            X