Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.4 16в 1997 не върви изобщо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.4 16в 1997 не върви изобщо

    Моля за съвет колата не върви изобщо можели да е от катализатора защото както чета по други теми колите забиват муцуни като се натисне гаста.Моя въпрос е имали катализатор въоще и ако има да го махамли щото колата е на 200000 и едва ли някои го е барал да го сменя

    #2
    Ами виж под колата де, след двуцевката малко по-назад от предната полуоска. Фабрично колата 100% излиза с катализатор, а дали колата ти още има такъв е друг въпрос.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      а ако има може да е оттамнали

      Коментар


        #4
        Колега, а твоята кола забива ли предницата при подаване на газ или просто ускорява бавно и дава признаци на загуба на мощност?
        ex. Fiat Marea 1.6 16V
        ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
        Lancia Kappa 2.0 VIS

        Коментар


          #5
          Възможно е и да е от там, но е възможно да е и от много други работи. Аз бих почнал с най-лесните и евтини за смяна:- въздушен филтър- горивен филтър- свещи
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            мерси за отговорите на всички махнах катализатора и се оправи колата сега си има вътък,НЕ ВЪРВИ ПОВЕЧЕ НО НЕ забива муцуната както преди махането на катализатора ми струваше 55 лв с поставяне на гърне всичко е 6 засега ама много ядове имам вече 4 години с тази кола

            Коментар


              #7
              jivko56 написа:
              мерси за отговорите на всички махнах катализатора и се оправи колата сега си има вътък,НЕ ВЪРВИ ПОВЕЧЕ НО НЕ забива муцуната както преди махането на катализатора ми струваше 55 лв с поставяне на гърне всичко е 6 засега ама много ядове имам вече 4 години с тази кола
              Катализатора взе ли си го или го остави на майсторите?Ако си го оставил много пари са ти взели.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Да по принцип не е трябвало нищо да ти взимат.Ако им оставиш катализатора де.На мен миналата година ми дадоха 50 лв+резонаторно гърне за фиатката ми 1.4 и така си тръгнах от сервиза-със ново резонаторно гърне и пари в джоба :D Сега малко са паднали тези неща заради кризата(само двойно ).И все пак онзи ден един колега си го свали,остави им го и му сложиха гърнето без пари-чиста работа,за кола с двигател 1.8 . Не говоря за обикновена тръба и в двата случая,а за резонаторно гърне.

                Коментар

                Working...
                X