Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата ми гасне в движение (на скорост)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Трябва да се направи диагностика на колата в сервиз.Закарай я по най-бързия начин в сервиза ще ти излезе някаде към 20-30 лева.Тука верно е без пари консултацията ама нищо не правиш и само си лафиме и накрая па че отидеш в сервиз така или иначе,ама мойе и да си лафиме тука няма проблем на мен ми е приятно...
    FIAT Bravo 1.4

    Коментар


      #17
      Здравейте и от мен.Мислех да пускам същата тема, но като видях че има подобен проблем, реших да пиша под общият знаменател. При мен проблемът е почти същият.От един месец както си карам колата /Пунто 1,9 JTD 2001 -дизел/ и в момента който отнема от газта без да изключвам от скорост-на таблото светват една лампичка като динамо/извинете ме,но не знам как се казва/ и след нея за малслото и акумулатора.Колата угасва. Аз спирам...почаквам малко...паля и тръгва. Понякога пали от първият път, понякога на 3 -ят.Закарах я на майстор. Смениха ми маслото/защото му беше време/ горивен филтър, маслен филтър.Закачиха я на компютър-излезе падане на налягането в/на рейката.Провериха всички гумички, уплътнения, маркучета....пръскаха всички клеми, свързки, и не знам още какво за влага....и казаха, че е готова. Да ,ама не...взех си колата и още на 5-тата минута същият проблем.Само с тази разлика ,че колата в момента върви много спънато, гасне много по-често от преди и повече от 120 не вдига....Чудя се какво да правя и къде да си заведа количката...така сия харесвам...и така хубаво вървеше...Моля, ако можете ми помогнете..Благодаря ви предварително.

      Коментар


        #18
        Тоците и горивото ги коментирахме, обаче забравихме другото, което кара количките ни да вървят. Въздуха. Що не пробвате да си смените въздушните филтри, ако не сте го правили през последните 3-5 месеца.
        Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
        Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

        Коментар


          #19
          Re: Колата ми гасне в движение (на скорост)

          -----------

          Коментар


            #20
            Венци1212 написа:
            Здравейте и от мен.Мислех да пускам същата тема, но като видях че има подобен проблем, реших да пиша под общият знаменател. При мен проблемът е почти същият.От един месец както си карам колата /Пунто 1,9 JTD 2001 -дизел/ и в момента който отнема от газта без да изключвам от скорост-на таблото светват една лампичка като динамо/извинете ме,но не знам как се казва/ и след нея за малслото и акумулатора.Колата угасва. Аз спирам...почаквам малко...паля и тръгва. Понякога пали от първият път, понякога на 3 -ят.Закарах я на майстор. Смениха ми маслото/защото му беше време/ горивен филтър, маслен филтър.Закачиха я на компютър-излезе падане на налягането в/на рейката.Провериха всички гумички, уплътнения, маркучета....пръскаха всички клеми, свързки, и не знам още какво за влага....и казаха, че е готова. Да ,ама не...взех си колата и още на 5-тата минута същият проблем.Само с тази разлика ,че колата в момента върви много спънато, гасне много по-често от преди и повече от 120 не вдига....Чудя се какво да правя и къде да си заведа количката...така сия харесвам...и така хубаво вървеше...Моля, ако можете ми помогнете..Благодаря ви предварително.
            за дизели се обарни кам господин панчев от с.Пордимчец намира се близо до Ловеч това е друго решение няма, може да взима скъпо но си разбира от работата

            Коментар


              #21
              Текстът на съобщението е модериран.Колега, ако нямаш какво да кажеш по темата по добре не пиши в нея.Подобни постове тук не се толерират.Приеми това като неофициално предупреждение и прочети отново правилата на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org
              Bravo 1.2 16v
              Lancia Dedra 1.8 16v
              Suzuki GSXR250R

              Коментар


                #22
                ----

                Коментар


                  #23
                  А колега ако не си забелязал първата колежка не е споменала година, а колегата след нея със същия проблем е с кола 96-та година. До това което отричаш за откачането на акумулатора-чувал ли си,че така се калибрира стъпковия мотор за празен ход.Вземи и ти прочети малко а не да скачаш като петле кой какво да чете п.с. А и като ти гледам правописа си доста компетентен.
                  Фиат Крома 1.9 16v+
                  Фиат Браво 1.6 16v
                  Фиат Мареа 1.6 16v

                  Коментар


                    #24
                    Верно е,не може да пише,а тръгнал мнения да дава
                    FIAT Bravo 1.4

                    Коментар


                      #25
                      ----

                      Коментар


                        #26
                        ----

                        Коментар


                          #27
                          ----

                          Коментар


                            #28
                            Това гледам,че от 2-ри февруари досега си го мислил.Затова няма да те напрягам повече с мислене по въпроса,щото току виж си пропуснал годината до следващия заядлив отговор. А ако беше малко по-умен можеше да прочетеш каква е целта на снимката с 1.4 мотора- човека е писал по проблема на предните и по-точно как е сложил болт за допълнителна маса.А и отново гледам,че си на ниво с правописа-можеш да продължаваш четенето на буквара още месец и пак да ми отговориш като порастнеш А само за едно си прав-дано не попадам на майстор като тебе,че от такива неграмотни и ограничени """"професионалисти"""" ми се повръща.
                            Фиат Крома 1.9 16v+
                            Фиат Браво 1.6 16v
                            Фиат Мареа 1.6 16v

                            Коментар

                            Working...
                            X