Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги имам сериозни проблеми...Помагайте! Браво 1.4 12в.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tornado - същото което си мислиш е... точно така ми казаха, че са я продухали на компресор, но не знам дали са го направили а дори и да са - дали има ефект...

    Коментар


      #17
      Има ефект! Това обаче какво общо има с вървежа ? п.с.За начина на проверка на зацепванто на ремъка нямам представа, мисля че колегата spark знае - правил е сам ремонта, който на теб са ти правили в сервиз!
      Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
      части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
      части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
      тел. 0883437022

      Коментар


        #18
        Ангренажния ремък се зацепва на белези, може наистина да не е зацепен правилно и от това да трака. Виж белезите горе на ролката на разпределителния вал и главата и долу на коляновия вал като свалиш капаците дето пазят ангренажния ремък.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #19
          Здравейте отново колеги! За тези, които не знаят за темата да я прочетат отначало :D а за другите... сложих това в Бравока -> ДВГ-то е от Типо 1.6 i.e 8 клапана и е на 130 000км. Било е заебано заради счупена скоростна кутия. С карбуратор е, но има още доработки

          Коментар


            #20
            Pingvina написа:
            Здравейте отново колеги! За тези, които не знаят за темата да я прочетат отначало :D а за другите... сложих това в Бравока -> ДВГ-то е от Типо 1.6 i.e 8 клапана и е на 130 000км. Било е заебано заради счупена скоростна кутия. С карбуратор е, но има още доработки
            Браво съживил си Бравото.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #21
              Невероятно,искам и аз да си го сменя Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
              FIAT Bravo 1.4

              Коментар


                #22
                Че то компа за какво остана? Оттървал си се от доста ядове, клкото по-просто толкова по-добре. Какво си му замислил още?
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #23
                  компа си седи там за украса общо взето... а иначе ще трябва и скоростната кутия да се смени ама не знам кога понеже бая парички хвръкнаха до сега скоростите ми сега са много къси а и няма да издържат май, както и съединителя.. нещо такова ми спомена майстора (не разбирам от коли)

                  Коментар


                    #24
                    Тоя двигател 1.4 само така се оправя като го смениш

                    Коментар


                      #25
                      Какви пари взимат за смяната ? От половин година се замислям за ХГТ
                      Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                      части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                      части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                      тел. 0883437022

                      Коментар


                        #26
                        roko_ok написа:
                        Тоя двигател 1.4 само така се оправя като го смениш
                        съгласен съм с теб дадох 1000лв. за стария и вала ми пак отиде на кино. Почти всичко по него е ново между другото та ако на някой му трябва нещо да свирка :D а иначе до сега ми излезна 630лв. ДВГ-то с монтажа и не знам дали ще трябва да давам още

                        Коментар


                          #27
                          Пиши ми на лична,интересуват ме някои части....

                          Коментар


                            #28
                            Pingvina написа:
                            Здравейте отново колеги! За тези, които не знаят за темата да я прочетат отначало :D а за другите... сложих това в Бравока -> ...ДВГ-то е от Типо 1.6 i.e 8 клапана и е на 130 000км. Било е заебано заради счупена скоростна кутия. С карбуратор е, но има още доработки
                            Колега, кажи малко повече за колата: как върви сега? колко коня е двг-теля от Типо-то? неппременно ли трябва да се сменят скоростите?За съединителя - ако новия двигател не над 100 к.с. и не я настъпваш, мисля че и оргиналния съединител на Браво-то ще върши работа.Иначе за тия мизерници в сервиза (дето са я свършили като кучето на нивата), мой съвет е - махни с ръка и забрави; на тоя свят всичко се връща, се некой ден ще им се наложи да сърбат каквото са си надробили.Пожелавам ти много безпроблемни километри с колата, пък след година-две може да седнеш и в нещо такова:
                            Прикачени файлове
                            2.4 JTD

                            Коментар

                            Working...
                            X