Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с оборотите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ми бъркаш със салфетка :D явно след смазването и видяло нови хоризонти и се е шашнало за моментако пак ти направи така, наприви номера с акумулатораоткачаш за час, палиш и оставяш да работи на празен ход без да пипаш газта 10 мин
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      Гледам позанемарили сте темата... Ама аз да си пиша пак тук. Значи от почистването нямаше кой знае каква полза, ама и при мен проблема не е точно като на колегата почнал темата. При мен проблема е, че с някои бензини като пусна на свободна и оборотите често се сриват изведнъж до долу(при мен почват някъде от към 500), после се нормализират на към 850-900, освен ако не изгасне де Това съм го забелязал на бензините с добавки(всички ги знаете кои са). Друг проблем че е малко чепата сутрин, но незнам дали има връзка между двете неща. След почистването се пооправи, но не ми се рискува и си взех ново стъпково моторче. Този път го смених като по учебник - оставих я да изстине към час и половина, разкачих клемите, смених моторчето и след един час ги скачих и я оставих да поработи на празен ход 10 мин. Странно че не ми запали от първия път, но може и да е нормално. Тук във Варна Magneti Marelli е на една цена с Hoffer - 95лв., само дето за разлика от оригиналното(Magneti Marelli made in USA)това е сделано в Полша. Ще пиша дали проблемите са изчезнали.
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #18
        Е какво Изчезнаха ли проблемите?
        Fiat Brava 1.6 16 волта 99г. HSX

        Коментар


          #19
          Много назад ме върна... За какви точно проблеми питаш?
          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

          Коментар

          Working...
          X