Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нормално ли е - 8000 оборота в минута?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Пичове не се карйте за глупости.Вижте качих клипчета във "vbox7" "Fiat Ritmo 85s".Напишете след като ги видите какво мислите по въпроса
    ТОВА Е ДА ИМАШ ТАРАТАЙКА ОТ 80-ТЕ

    Коментар


      #17
      Scorpion_BV написа:
      Да смехории са! Имаш счупен палец и отваряш мотор??? и буталта с мотовилката (на кое казваш мотовилка ми е интересно). И на обратно знаеш ли какво значи? И като ги сложи на "обратно" какво стана? А 9000 оборота правят моторите но разликата с този двигател е от земятата до небето. Та аре нема нужда да обяснваш как се правят. Алфов боксер направи 8000 оборота и потрошил доста неща. Ти ми твърдиш, че някакъв допотопен двигател ще направи 9000 оборота?!?!? И оборотомера на колата едва ли има 9000 оборота. Научи се да се изразяваш правилно и да не говориш като рибаря и ловеца.
      Мотовилка=биела.На обратно значи да завъртиш буталото на 180 градуса монтажа е възможен вервай ми.Двигателите тип боксер неса най добри в високите обороти , те имат предимството да постигат макс.въртящт момент по рано от редовия двигател.Възможно е човек като е знаел какви издевателства е вършил с двигателя да отвори първо него като пренебрегва че повредата ще е толкова елементарна , всичко е възможно колега :D
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #18
        Гледах клипчетата и като изключим че на тия по-старите оборотомери стрелките им се "залюляват" и подминават реалните обороти, докато се стабилизират, но 8500 си ги имаше смятам.
        FIAT BRAVO II 1.4 GPL
        FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
        FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
        FIAT UNO 1.5

        Коментар


          #19
          ТОВА Е ДА ИМАШ ТАРАТАЙКА ОТ 80-ТЕ

          Коментар

          Working...
          X