Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свещи за браво 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    B1keP_B0yна битоля 23 май бешемагазина косераз от там си ги зех един леко пален човек мно разбира отивай земай денсо и нямаш грижи аз с мойте еднополюсни НЖК карах кам 40 000 км. и газаджиите кат ги изкараха и се очудиха че са тай запазени ... ама ги смених и почти не осещам разликав паленето си е сащото варвенето ...ама са си нови денсо :D
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #17
      qnisZ написа:
      ЕЕЕ тази цена е на едро и не е за всеки! :D Иначе свещите са супер и аз карам с тях. Иначе са доста добри, това са платинени свещи с иридиумова основа и 2платинени плочки. Центарлния електрод има специялна форма която позволява добро продухване на свеща което е много важно за при карането на газ *намаля вероятноста от гармежи*. :D
      колега , не разбрах за кой модел/марка говориш?

      Коментар


        #18
        B1keP_B0y написа:
        има ли гаф от счупването ? големи поражения ?? за мен тфа си е чист знак отгоре Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
        Е освен да няма.Утре като го отворя ще видя кво е станало.

        Коментар


          #19
          npace написа:
          B1keP_B0y написа:
          има ли гаф от счупването ? големи поражения ?? за мен тфа си е чист знак отгоре Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
          Е освен да няма.Утре като го отворя ще видя кво е станало.
          Дано нищо няма че пак тревоги .. А иначе мерси за съветите
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #20
            Малко спам правя ама рядко си сядам на компютъра.Досега каквато и кола да съм карал все си купвам DENSO и не съм имал асолютно никакъв проблем, да ти кажа че са добри ще вземеш да паднеш на ментаци и да окаляш работата.Ако си намериш оригинални свещи ако ще и ВМЗ да са по добре отколкото CHAMPION от OMV!

            Коментар


              #21
              NGK ще са! Вярно по 11.80 лв са парчето ма няма как, на друго не бих разчитал
              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

              Коментар


                #22
                B1keP_B0y само искам да те попитам от къде ще ги купуваш тея NGK че се побърках да обикалям все нямат от тях по магазините!?Бях с заводските NGK смених ги с BOSCH четируполюсни silver някакви си по препоръка на един чичка от магазина ама се оказаха пълен боклук,ГОЛЯМ БОКЛУК!!!Та сега искам да си взема NGK или GOLDEN LODGE такива каквито препоръчва производителя !

                Коментар


                  #23
                  tambuktu написа:
                  B1keP_B0y само искам да те попитам от къде ще ги купуваш тея NGK че се побърках да обикалям все нямат от тях по магазините!?Бях с заводските NGK смених ги с BOSCH четируполюсни silver някакви си по препоръка на един чичка от магазина ама се оказаха пълен боклук,ГОЛЯМ БОКЛУК!!!Та сега искам да си взема NGK или GOLDEN LODGE такива каквито препоръчва производителя !
                  Ами от ВТ под СПС (след аптека Асклепии до спортна зала) има едно магазинче на мой бивш съученик. Та той ме снабдява с части от тоя тип, защото му имам доверие
                  Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                  Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #24
                    tambuktu написа:
                    или GOLDEN LODGE такива каквито препоръчва производителя !
                    ...адски ментета има на тази маркапо-добре ги отбягвай
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #25
                      za Bravo 1.6 16 Vili NGK BKR6EKC iliBocsh FR7LDCzadaljitelno da sa dwupolusni
                      Fiat Bravo 1.6, 16V, 103 к.с.,
                      182A4.000, 1998г.

                      Коментар


                        #26
                        martez написа:
                        za Bravo 1.6 16 Vili NGK BKR6EKC iliBocsh FR7LDCzadaljitelno da sa dwupolusni
                        И защо? Аз съм с 4 полюсни БЕРУ и съм много доволен.Бих казал задължително да са оригинални свещи!
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар


                          #27
                          dudulia написа:
                          martez написа:
                          za Bravo 1.6 16 Vili NGK BKR6EKC iliBocsh FR7LDCzadaljitelno da sa dwupolusni
                          И защо? Аз съм с 4 полюсни БЕРУ и съм много доволен.Бих казал задължително да са оригинални свещи!
                          имах предвид да не са еднополюсни
                          Fiat Bravo 1.6, 16V, 103 к.с.,
                          182A4.000, 1998г.

                          Коментар


                            #28
                            Свещи BOCSH повече никога няма да сложа ама никога на никаква кола!!!Уж бяха немски а не испански за 900 км изгоряха и им се начупиха полюсите,двигателя на колата започна да подскача на едно място,черен дим от ауспуха и т.н.!Купих вчера свещи BERU (made in france) 14FR-7 DU и с ръка на сърцето мога да ви кажа че не съм знаел че колицата ми може да върви по този начин,че двигателя и може да работи толкова добре-ПЪЛНА ПРОМЯНА!И пак по съвет на същия човек следващата смяна ще е с NGK защото ми каза така цитирам-;Момче колата ти сега върви добре с тези но смениш ли ги с NGK точно каквито трябва да са още по-добре ще са нещата!; Не купих NGK BKR6EKC защото бяха по 10.60 бройката и се бях охарчил доста! Беру-то бяха 24 лв всичките!!!

                            Коментар


                              #29
                              tambuktu написа:
                              Свещи BOCSH повече никога няма да сложа ама никога на никаква кола!!!Уж бяха немски а не испански за 900 км изгоряха и им се начупиха полюсите,двигателя на колата започна да подскача на едно място,черен дим от ауспуха и т.н.!Купих вчера свещи BERU (made in france) 14FR-7 DU и с ръка на сърцето мога да ви кажа че не съм знаел че колицата ми може да върви по този начин,че двигателя и може да работи толкова добре-ПЪЛНА ПРОМЯНА!И пак по съвет на същия човек следващата смяна ще е с NGK защото ми каза така цитирам-;Момче колата ти сега върви добре с тези но смениш ли ги с NGK точно каквито трябва да са още по-добре ще са нещата!; Не купих NGK BKR6EKC защото бяха по 10.60 бройката и се бях охарчил доста! Беру-то бяха 24 лв всичките!!!
                              Аз не почувствах някаква разлика с НЖКто, старите ми бяха едно супер ръждиви фиатски. Чак се стреснах да не са първите на колата Километража пише че е на 86 000 ама сигурно е въртян
                              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                              Коментар


                                #30
                                tambuktu написа:
                                Свещи BOCSH повече никога няма да сложа ама никога на никаква кола!!!........
                                Ако на свещите наистина пише BOCSH работата е ясна- със сигурност са били ментета. Аз лично никога не бих си купил свещи BOSCH.
                                SEAT Leon Cupra 300
                                Triumph Street Triple 765 R

                                Коментар

                                Working...
                                X