Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Фиат купе 2.0 //НЯМА ИСКРА!?//

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Внимавай с хлабината и ъгъла като го гласиш.Тука си говорихме,запалителните модули(демек комутаторите) са в самото ЕКУ.Ако продължи да не дава искра,може и да има някой транзистор думнал,тогава няма да дава никъде.Кажи какво е станало,като го смениш.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #17
      И с новият датчик не пали. До ЕКУ-то идват импулси, но не излизат от 5-те изхода за свещите.

      Коментар


        #18
        Сега остава да провериш всички кабелни връзки от датчиците към ЕКУ-то.Трябва да разбереш и дали дават коректни сигнали,т.е. дали има някой думнал.Свали си ги от Уоркшопа или както предполагам вече ги знаеш като 5-те си пръста по неволя.Като установиш това и ако всичко е ОК идва наред ЕКУ-то.Виж ги тези транзистори дали са здрави и ако трябва подменяй.
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #19
          Извинявай, но на кое викаш Уоркшопа?

          Коментар


            #20
            machina написа:
            Извинявай, но на кое викаш Уоркшопа?
            Програма,която дори може да се ползва и за тестер с подходящия интерфейс.Нещо като Ауто Дата е.В нея има много техн.данни както и ел.схеми и ел.инсталации което ти трябва в момента.
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #21
              Моят приятел бачка в един сервиз и черпим информация от там. Аз откъде мога да видя тези данни?

              Коментар


                #22
                От тук можеш да си свалиш тази програма http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_8165_0.html
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #23
                  Градски... тука нищо няма. Или аз нещоооо...Потърсих УОРКШОП 7.1, но искат $$$.

                  Коментар


                    #24
                    Хм,интересно.Освен да ти ги пратя като снимки на лично.
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #25
                      Ще ти бъда много благодарен.

                      Коментар


                        #26
                        Ето схемите от Уоркшопа,дано се оправиш,ние по тази програма правихме на Ици Типо-то и мойта Дедра
                        Прикачени файлове
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #27
                          ivanko_rs, проверих и транзисторите. Работят. Откъде да дръпна УОРКШОПА?Ще проверя всичко отново. Ако ти или някой друг се сети нещо, да пише.

                          Коментар


                            #28
                            Колегата в Испания, за части можеш да хвърляш поглед в www.oscaro.es,най-малко за ориентация,правят и доставка на адрес.Тия 100Е за датчик на Фиат са цена като за "приятел".Иначе двете полезни програми - Сервизната на Фиат за всички Купе-та и Каталог за частите на Фиат/Алфа/Ланча може да си намериш в eBay,по около 6Е с доставката са.
                            Coupe 20VT

                            Коментар


                              #29
                              Благодаря за съвета, колега! Стигнах до ЕКУ-то , а по-нататък ми е мътно. Няма ИСКРА и това е... Ще постои още малко на трупчета.Май ще я вкарвам в сервиз.

                              Коментар


                                #30
                                Колеги, помагайте!!!!!!!! Възможно ли е ключа да ми прави въртели или нещо между ЕКУ-то и ключа. Само там не съм проверявал!? Или пък в ЕКУ-то някой чип!? Вече съвсем блокирах.

                                Коментар

                                Working...
                                X