Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход 15/100 Браvо 1.4 12V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Не е ли нормално да е 9-10 компресията,кое може да даде такъв разход.
    Bravo 1.4 12V

    Коментар


      #47
      Някой знае ли свестен сервиз,където да ми погледнат двигателя.
      Bravo 1.4 12V

      Коментар


        #48
        Това 1.4-12 не е двигател. Аз имах Брава със същия двигател и имах същите проблеми, даже и повече. Реших ги като продадох колата. Моя съвет е махай колата докато не си се набалбукал още с пари. :D

        Коментар


          #49
          До преди един месец карах съшия автомобил, но ми отесня и се наложи да го подменя с нещо по-голямо. Тия разходи дето ги пишете тук са абсолютни глупости. Мойта на газ гореше 9 градско и 7 на дълго и мен лично по ми харесваше от 1.6 според мен 1.4 е доста по тих и достатъчно чевръст. А иначе кола се гледа като се купува за да няма после ох.... това ох.... онова И ще помоля софиянци да не почват да ми коментират разхода щото доста често съм я карал и в София и повече от 9.5 софийско градско не ми е давала.

          Коментар


            #50
            Еми момчета искам и аз да попитам защото горе доло имам същия проблем.Вътре в купето миреше ужасно много на бензин.Като отворя прозорците също мирише много на базнин.Под задния десен калник пак мирише на бензин,но всичко това е при запален двигател.А багажника като отворя и направо мога да се упоя.Разхода ми на гориво извън градско стъпва някаде около 12/100,а за градско не искам да приказвам(ходя с една туба бензин в багажника да доливам).При двигателя няма никаква миризма.Някой ако може да ми помогне с нещо ще съм му безкрайно благодарен!!!
            Gin the moment

            Коментар


              #51
              Здравей те колеги може ли някои да ме светне каква марка добавка да си взема за Браво2-20v за почистване на дузите Благодаря предварително!

              Коментар


                #52
                И при мен имаше миризма на бензин.Оказа се уплътнението на капачката.А иначе разход градско с климатик 1.6 16V = 22/100
                Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
                Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

                Коментар


                  #53
                  Arso написа:
                  Това 1.4-12 не е двигател. Аз имах Брава със същия двигател и имах същите проблеми, даже и повече. Реших ги като продадох колата. Моя съвет е махай колата докато не си се набалбукал още с пари. :D
                  Верно бе,не е кола.Разград-Варна 6.7 разход.Цялата магистрала под 120 не е падала,добре че жената и детето бяха с мен,щях да се вържа на един когато го изрязах със 150,кареше със около130 ама след това издъни ламарината.Явно му хареса стикерчето на задното стъкло.Селска чест, как някакъв Фиат ще ми къса аудито.Няма лоши автомобили ,а стопани мърлячи.
                  Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                  Коментар


                    #54
                    колко ремака има BRAVA 1.4 12V

                    Коментар


                      #55
                      baikov написа:
                      колко ремака има BRAVA 1.4 12V
                      Един ангренажен, който задвижва разпределителният вал и един обслужващ, който движи компресора на климатика, помпата на хидравликата на волана, алтернатора.
                      Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                      Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                      Коментар

                      Working...
                      X