Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво II, 1.4/Lpg -студен старт/притриса

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Да,също така при спукани въздуховоди и общо взето всичко което би повишило вредните емисии.Всичко е заради екологията.

    Коментар


      #62
      При смяна на свещи (и не само) ,ако е имало прекъсващи е необходимо да се ресетне ЕКУ.[/QUOTE]
      Свещите са нови на около 1000 км. Към кого да се обърна за ресетване на ECU? Имам любителска диагностика с не много възможности, но май такава функция няма при нея. Трябва ли да е оторизиран фиат сервиз?

      Коментар


        #63
        Аничка написа: Преглед на мнението
        При смяна на свещи (и не само) ,ако е имало прекъсващи е необходимо да се ресетне ЕКУ.
        Свещите са нови на около 1000 км. Към кого да се обърна за ресетване на ECU? Имам любителска диагностика с не много възможности, но май такава функция няма при нея. Трябва ли да е оторизиран фиат сервиз?
        [/QUOTE]

        Не, не ти трябва оторизиран сервиз. Алфаобд за Андроид или Мултиекускан за ПС( Уиндоус)
        Последна редакция от kiriluz1; 10.05.2022, 06:56.

        Коментар


          #64
          Проблемът ми се реши след посещение на сервиз за газови уредби. Човекът настрои газовият и бензинов компютри и сега всичко работи безупречно. Горещо препоръчвам сервизът, който се намира в Пловдив.

          Коментар


            #65
            Бедна смес ли беше? Аничка

            Коментар


              #66
              Аничка написа: Преглед на мнението
              Проблемът ми се реши след посещение на сервиз за газови уредби. Човекът настрои газовият и бензинов компютри и сега всичко работи безупречно. Горещо препоръчвам сервизът, който се намира в Пловдив.
              Колко време мина от настройките?

              Коментар


                #67
                Бедна смес ли беше?
                Да, точно така бедна е била сместа.

                Коментар


                  #68
                  kiriluz1 написа: Преглед на мнението

                  Колко време мина от настройките?
                  Около три зареждания, към 1000 км за две седмици време.

                  Коментар


                    #69
                    Радвам се че се е решил проблема. Можеш тогава да напишеш адреса на сервиза да знаят хората къде може да отидат. Писах и в моята тема че и при мен е имало бедна смес и няколко пъти от началото на годината колата палеше от втория път

                    Коментар


                      #70
                      Аничка написа: Преглед на мнението
                      Проблемът ми се реши след посещение на сервиз за газови уредби. Човекът настрои газовият и бензинов компютри и сега всичко работи безупречно. Горещо препоръчвам сервизът, който се намира в Пловдив.
                      Със сигурност не е настройвал бензиновия компютър. Пиша го за инфо, да не вземе някой да повярва.
                      Изкупуване на автомобили на добри цени
                      /////

                      Коментар


                        #71
                        PM_u_bo написа: Преглед на мнението

                        Със сигурност не е настройвал бензиновия компютър. Пиша го за инфо, да не вземе някой да повярва.
                        Факт, че колата работи безпроблемно след неговите настройки. Сервизът е Аутокинг в гр. Пловдив на ул. Юндола, а човекът е Валентин.

                        Коментар

                        Working...
                        X