Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1.8 113 к.с - има ли проблеми с плъзгащите лагери ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    5-40 като присадки е по качествено от 10-40, не случайно масово производителите злоупотребяват и слагат надпис на тези масла, че са синтетични, на загряло и двете масла са с число 40, така че трябва да е все тая за мотора, на студено със сигурност 5-40 пак е по добро, защото има по ниска температура на течливост и пак всичко е много относително и зависи от марката на маслото. Ред лайн например имат напълно синтетично масло с вискозитет 10-40
    punto HGT

    Коментар


      #17
      ivan_pop написа: Преглед на мнението
      Малко офф......
      Търся схема на моторния компютър за такъв мотор?Модела на компютъра завършва на "0",Хитачи е.Едана Ланча с такъв мотор ми образува нерви!
      ГИ, а? проблем с наляганията?

      относно лагерите аз проблем за сега не съм имал но маслото се сменя редовно и полввам само на фюкс.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        за първи път чувам за такова масло ? добро ли е да купя една тубичка 10-40 ? вече не знам какво да и сипя и да си купувам само такова ?
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #19
          S_BANKOV написа: Преглед на мнението
          ГИ, а? проблем с наляганията?

          относно лагерите аз проблем за сега не съм имал но маслото се сменя редовно и полввам само на фюкс.
          Още по-лошо,обикновена газова!Ама колата ту пали,ту не пали на бензин.
          А пали на бензин когато пали.
          OVB X18XE1 седан+ГИ

          Коментар


            #20
            fuel injekcion написа: Преглед на мнението
            за първи път чувам за такова масло ? добро ли е да купя една тубичка 10-40 ? вече не знам какво да и сипя и да си купувам само такова ?
            имаш ми телефона ела ще ти налеем. близо съм ти. в захарната фабрика. ако искаш ще го сменим на място при нас.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #21
              маслото се казва титан

              Коментар


                #22
                Да точно така.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар

                Working...
                X