Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 96г. 1.2 75кс - не може да вдигне над 4000 оборота

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 96г. 1.2 75кс - не може да вдигне над 4000 оборота

    Еми общо взето това е днескашния проблем на скорост между 3000-4000 много ги мъчи колата придрусва един вид абе не върви - на малка предавка 1 и 2 ра като дам педала до земята не иска над 4000 оборота а пък над 2 предавка толкова е мудно между 3000-4000 об че едвам едвам ги докарва до 4000 ,но не и над 4000 об. На неутрална иначе си дава над 4000 оборота ама има моменти и в който пак не става не знам поради каква причина излезна също така като чели от ауспуха мирише на изгоряло на изгоряла пластмаса или нещо от този род. Този проблем сутринта го нямах като чели го усетих след като качих един подземен паркинг в София (споменавам го ако има някакво значение ),но не ми се вярва да е от това ? какъв може да е проблема ?


    Редактирано заглавие.
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Според мен имаш проблем с налягането на бензина ако е на бензин де. Демек помпата е "тръгнала да си ходи". Ако си имал малко бензин може да е останала на сухо...

    Коментар


      #3
      Резервоара да не казвам голяма дума, но под половината не съм оставил. Колата се кара само на бензин.

      Коментар


        #4
        А като я покараш загрява ли по-бързо от преди? Аз имах такъв проблем - не искаше да върви въобще и загряваше и се оказа, че гърнетата са се запушили.
        Fiat Punto Mk1 1.2i 75 --> EX

        Коментар


          #5
          В момента не мога да ти кажа понеже проблема е от днес ... утре сутрин ще видя дано е минало от само себе си един вид или не знам и аз поне се надявам.

          Коментар


            #6
            Днес си запали най-нормално поработи няколко минути на едно място почна да втриса изгасна и до там.. сега няма палене

            Коментар


              #7
              Бензинова помпа, виж дали работи и дали има ток (бубини, свещи, кабели) и като го минеш най-елементарното можеш да задълбочаваш. Това е за където не пали.
              Fiat Bravo II 1.4 16v
              Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
              Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

              Коментар


                #8
                Ако някой го интересува почна да пали след като сменихме някакво реле ( не съм сиг какво ) като придърпването още си го имаше.Сменихме горивен филтър в момента колата е като самолет !!

                Коментар


                  #9
                  е то релета е по важно заради него не се форсира
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар

                  Working...
                  X