Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Типо

    Здравейте, колеги. Не знам дали темата е за тук, но Типо-то, не държи ниски обороти. Без значение от температурата на двигателя. Поддържа ги, но около 10-тина секунди, след това гасне. Дайте съвет, ако не да я карам в сервиз.
    Обичай си фиат-чето
    Tipo 1.4 i.e.

    #2
    След две типо с тоя двигател - най-вероятно проблемен стъпков мотор. Разкачи го и карай без него, нищо чудно да се държи по-добре.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #3
      там дето е жилото на газта има една пружинка това ти е стъпковия изключи го после го включи напръскай с ВД после провери от предната страна на моното данеби някой вакум маркуч да се е напукал
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #4
        A дa знaете от къде дa вземa нов, рових в интернет, обaче нищо не открих.
        Обичай си фиат-чето
        Tipo 1.4 i.e.

        Коментар


          #5
          Абе нов не знам дали ще намериш. Сигурно има, но ще да е доста скъп. Вариант е втора употреба, но пък ти си имаш такъв. Предлагам да го отвориш, почистиш и смажеш наново. Не е трудно. Става. Проверено от мен.Но... не казваш нищо конкретно за това Типо. Има ли газ? На газ прави ли го същото. Въздушен филтър сменян ли е? Кога? Свещи? Бензина пресен ли е? Помпа... Кабели... Дистрибуторна капачка...Такива ми ти неща.
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            #6
            Гaз нямa. Нaскоро го взех от колегa нa бaщa ми, и не съм питaл дaли сa сменяни въздушния филтър и свещите, сaмо зa мaслото и ролките кaзa. Бензинa не знaм дaли е пресен, не съм го пробвaл нa вкус. :д От еднa селскa бензиностaнция е, тa не знaм колко е пресен.
            Обичай си фиат-чето
            Tipo 1.4 i.e.

            Коментар

            Working...
            X