Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензинова помпа за типо 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензинова помпа за типо 1.6

    Колеги, от каква друга кола ще пасне бензиновата помпа на Типо 1.6 i.e. 1993г. 90 коня?

    #2
    При Типо 1.4 моно трябва да е същата. Също така Делта, Дедра с 1.6 мотора.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      И така колеги, помпа намерих. Обаче като извадих нашата вътре в кошницата имаше една гума, която беше станала на каша направо. В axm auto ми излиза, че има някаква гума около самата помпа. Въпросът ми е, защо това чудо е там при положение че бензина ще я съсипе? И има ли вариант да се сложи нещо друго на нейно място? Също така дали ако намеря друга кошница това нещо ще държи повече, ако е оригиналното (защото нашето не е, че сменяхме помпата преди време)?

      Коментар


        #4
        Ами аз на типо-то, две бензинови помпи смених, заради тази гума. Разяжда се и прецаква помпата. Но оригинално трябва да си има гума, няма с какво да се замести. Може проблемът, да е в некачествен материал. А, ако се кара на газ колата, трябва да се сипва малко бензин, за да може бързо да изгаря и да се сменя с нов по-често. Явно като стои дълго, бензина променя свойствата си и прецаква гумата.

        Коментар


          #5
          stilo_new написа:
          Ами аз на типо-то, две бензинови помпи смених, заради тази гума. Разяжда се и прецаква помпата. Но оригинално трябва да си има гума, няма с какво да се замести. Може проблемът, да е в некачествен материал. А, ако се кара на газ колата, трябва да се сипва малко бензин, за да може бързо да изгаря и да се сменя с нов по-често. Явно като стои дълго, бензина променя свойствата си и прецаква гумата.
          така вярно ще изгаря по бързо ама помпата ще изгаря не бензина. Не съм сигурен дали помпа от браво не може да влезе но кажи каквй е помпата щото мисля че си с помпа на бош на един бар. Ама не съм сигурен.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Колеги, бензиновата помпа е монтирана вече и тая гумената простотия също. Блаходаря на всички отзовали се. Обаче се яви друг проблем и мисля да не пиша нова тема ами тук да питам. До дюзата стига бензин, но тя не пуска. Ток има когато съм на контакт на един от кабелите на буксата и. На един има и маса. А другите два не реагират. Дали е възможно проблема да е в реле или бушон някой? Някой знае ли как работи точно тази дюза и кога на кой кабел трябва да има ток?

            Коментар


              #7
              Точно на дюзата отиват само два кабела.Не единия трябва да има + на контакт,другия е управлевние.Другите два кабела дето влизат там са температурен датчик.
              OVB X18XE1 седан+ГИ

              Коментар


                #8
                Е в такъв случай ще я свалям за ултразвук

                Коментар

                Working...
                X