Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фият Темпра 1.8 с газов инжекцион не пали умря като форд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фият Темпра 1.8 с газов инжекцион не пали умря като форд

    Здравейте имам един мото странен случай.Прибрах се аз от село ,колата не даваше газ да и дадеш,спрях пред нас на паркинга да разтоваря колата от багажа и какво да ви кажа тръгвам да паля не пали само припалва и гасни,проверих бензиновата помпа-наред е,смених свещите и те са наред отива ток до тях на пръв поглед всичко е наред но неще и неще да пали не знам какво да правя.Закарах я на майстор 4 дни я гледаха и пак не пали към кого да се обърна ,моля за съвет.Благодаря[/code]

    #2
    ако има ток на свещите и бензин до дюзите някой да и провери белезите на ремъка
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      На делкото има един датчик с куплунг провери го.

      Коментар


        #4
        и регулатора за налягане на горивото , някой да ти измери налягането ,щом си с газов инжекцион явно прехвърля сама след определени градуси , провери регулатора и белезите на ремъка въпреки че едва ли ще прехвърли зъб , другия вариант е да се запали направо на газ ако е възможно
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Имаш две горивни уредби в случая. Сложи тапа на мястото на газовия компютър. Все пак през него минава минуса на бензиновите инжектори. Чак след това ако не запали, продължи с диагностиката.
          Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

          Коментар


            #6
            Този от седмица не е влизал, кво се пънеш. Пък и не си му обяснил каква тапа да си сложи...
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар

            Working...
            X