Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.6 16в-проблем на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    нещо по налягането на горивото еможе би регулатора и/или помпата
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #32
      Благодаря колега, ще пробвам и това.
      Горд собственик на Фиат Брава 1.6 16V

      Коментар


        #33
        Колеги в крайна сметка никои не ми каза помпата в резервоара ли се намира?

        Коментар


          #34
          Там е
          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

          Коментар


            #35
            Фиат Браво 1.6 16в-проблем на бензин

            янко написа:
            Там е
            Благодаря.

            Коментар


              #36
              Сподели каква е колата с пластмасовия колектор или с металния, за да ти дам някои решения и възможни проблеми.

              Коментар


                #37
                Фиат Браво 1.6 16в-проблем на бензин

                montinstall написа:
                Сподели каква е колата с пластмасовия колектор или с металния, за да ти дам някои решения и възможни проблеми.
                метални колектори

                Коментар


                  #38
                  1. Сменяваш бензинов филтър.2. Проверяваш налягането от помпата до рейката, вадиш маркуча с бързата връзка и там слагаш маркуч с вентил от кола и мериш с манометър като дадеш на контакт може би налягането ще мине 5 бара понеже това е преди регулатора за това подбери манометър с повече обхвати 5 до 7 бара, стягай здраво маркучите иначе ще избият.3.мериш налягането в рейката не трябва да е по малко от 2.5 бара, нормалното е 3 бара така идва колата от завода - мисля че има един вентил с игличка като за манометър в десния край на рейката не съм сигурен при металните колектори да ли го има, ако това налягане е по малко от 2.5 бара начи помпата или горивния регулатор на рейката не са в ред, друг проблем е че на място може всичко да е ок но като караш помпата да почне да губи дебит и от там и налягане.4. Много боклуци в резервоара и при различни наклони ги завърта по горивната система и почват да затискат тук и там.това са няколко аспекта който при мен отстраних и колата си стана 100 коня.

                  Коментар

                  Working...
                  X