Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безконтролно вдигане на обороти Брава 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Безконтролно вдигане на обороти Брава 1.4

    Здравейте колеги,моята брава вдигаше безконтролно обороти и не можех да направя нищо.И така доста време, докато по едно време не пропадна педала на спирачката, отварям капака и гледам спаднало нивото на спирачната течност но не ми е светвала лампата на таблото.Долих течност, но не се оправи веднага педала а минаха около стотина километра явно е имало въздух в системата но не съм обезвъздушавал, само се оправи.Но по интересното е че спря да ми вдига оборотите безконтролно или поне не чак толкова, просто от време на време подскачат до 1500 но само толкова.Та въпрса е свързана ли е по някакъв начин спирачната система с инжекциона и по какъв, защото гледам че има едни маркучи дето излизат от инжекциона и отиват към калника, където има някаква джаджа за спирачките и аз не знам каква е точно !

    #2
    Постоянно ли играят оборотите? Топъл/студен двигател? При мен като е студена държи 1500 и лека полека спадат. Ако не я изчакам на място да загрее, при всяко натискане на съединителя оборотите скачат м/у 1500-2000. Но това е в рамките на 1км каране и после изчезва.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      #3
      и на топъл и на студен двигател, като натисна спирачката и подскача нагоре около 1500-2000 може и повече

      Коментар

      Working...
      X