Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво може да се каже по състоянието на тези свещи?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какво може да се каже по състоянието на тези свещи?

    ... свещите са на около 20к; нагарът е някакъв червеникав; няма деформации и корозия по електродите, но това омасляване по резбата - дали е нещо, за което трябва да се притеснявам?
    Прикачени файлове
    2.4 JTD

    #2
    Re: какво може да се каже по състоянието на тези свещи?

    Ernom написа:
    ... свещите са на около 20к; нагарът е някакъв червеникав; няма деформации и корозия по електродите, но това омасляване по резбата - дали е нещо, за което трябва да се притеснявам?
    Видът на свещите е различен в зависимост от състоянието на мотора и от самите свещи. На една и съща кола съм слагал 2 различни марки свещи и едните бяха черни другите керамични и чисти. Това едва ли е масло по скоро много богата смес имаш на колата и ги мокри. Може проблема да е в кабели. Колата прекъсва ли ?
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    Коментар


      #3
      Цветът говори за добро изгаряне, омасляването е от гумички на клапаните.
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        #4
        На газ нямаше да има толкова нагар. Явно караш на бензин. Всички омасляват резбата, изпарения ли са, от нагара ли, конденз ли... не знам. Няма нищо притеснително.
        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

        Коментар


          #5
          наскоро и моите бяха така, и аз мисля че е от гумичките, харчи ли масло?
          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
          Втората......пак същата!
          (_-_)______////_______(_-_)
          Punto75-Вече на жената!
          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

          Коментар


            #6
            @ AthlonXP:гаснеше ми често на ниски, при паркиране - кабелите бяха на 150К; смених кабелите заедно със свещите и като че ли проблема изчезна; може някой кабел да е прекъсвал, но иначе всички свещи изглеждат долу-горе еднакво - не ми се вярва всички кабели да са сдали багажа едновременно@ muns61:а дали има някакъв друг начин да се провери дали гумичките изпускат?@ wwalker: да, нямам газ; дано си прав @ bmahobами - не, не ми се е налагало никога да доливамсега по празниците на новите свещи им направих към 1000 км, след още 1000 ще ги сваля да ги снимам, да видим как са ...
            2.4 JTD

            Коментар

            Working...
            X