Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пандата 1.1 - прави ми мизерии някакви?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пандата 1.1 - прави ми мизерии някакви?

    Имам един основен въпрос , вярно ли е че всички такива мотори , съответно не само при Панда а и Пунто и други , ако се монтират , имат нещо като "замисляне" при рязко подаване на газ от празен ход. Моята е така , на един колега също , а и един газаджия , които не е за подценяване , каза че всички Панди на "Евро 07" (около 200 бр) са минали през него и са си така. Съответно моята е с метанов инжекцион и когато работи на метан е по-осезаемо. А ако подавам плавно газ , се форсира нормално? Другото ми питане е свързано конкретно с проблем , които се появи днес. Паля сутринта-пали и гасне , пак паля -работи нормално , тръгнах и след 1-2 км превключих на метан , почна едно придърпване , прекъсване , на високи обороти беше добре , на ниски и средни прекъсваше. На бензин работеше зле на празен ход но се оправи , но "замислянето" беше осезаемо при рязко форсиране , после се пооправи. Чека светна още сутринта. На метан работи отвратително , но него не го коментирам , ще го мисли газаджията. Свещите са нови , кабелите не искрят , а и не прекъсва като на кабел , прави го непрекъснато и ритмично. Въпроса ми е , какъв и е случая на бензин? И последно , има ли някой разбирач на тези италянки , като изключим "форумните" и др такива сервизи , които коректно да ми оправи и тази Панда , а и една проклета Алфа 156 ТС ?
Working...
X