Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto mk2 1.2 8v проблем с map sensor

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto mk2 1.2 8v проблем с map sensor

    Закарах я на диагностика и показа грешка map sensor.Свалих го и се чудя дали има някакъв начин да се ремонтира (почисти или нещо друго) или трябва да си взема нов или втора рака.Може ли да ми кажете приблизителна цена ?

    #2
    http://***Модерирано*** виж тукиначе виж да не ти е скъсан маркуча към мап-а12. Забранено е да се публикуват линкове към други сайтове, освен ако не става въпрос за показване на снимков материал и спецификации. Строго се забранява публикуването на линкове и препратки към други обяви, базари, търгове и ценови листи!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      То няма маркуч.Влиза направо в дросела.

      Коментар


        #4
        Попитах на едно място за цената и ми казаха 140 лева някаква италиянска марка.Някакъв по евтин вариант ?

        Коментар


          #5
          Взех един мap от едно пунто на части сложих го но същата работа и го върнах на човека.Днес един приятел ми каза че след като сложа другия трябва да отида да ми изчистят грешката от компютъра и тогава да пробвам.Това вярно ли е ?

          Коментар


            #6
            НЕ.какво и има на колата

            Коментар


              #7
              Колата е с газ инжекцион.Когато карам на бензин докато си карам например на 3-та или 4-та на 50-60 и изведнъж почва яко да придърпва все едно припомпвам гаста и като дам газ се оправя и после пак.Също така усещам че колата на газ работи много по добре.На бензин имам чувството че и падат по бавно оборотите.Също така си мисля че разхода ми е доста завишен на бензин.Иначе на газ работи перфектно.

              Коментар

              Working...
              X