Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оборотомер за пунто мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оборотомер за пунто мк1

    Като горд собственик на пунто мк1. 1.2, 60 к.с. много се дразня, че не мога да виждам оборотите, не защото много ми трябва но този часовник все го чакам да мръдне когато дам газ, а той все не мърда! :D Питането ми е следното, надявам се да съм уцелил раздела, възможно ли е да си купя табло с оборотомер, защото ги гледам навсякъде и просто да го сложа на мястото на моето табло. Мисълта ми е дали на буксата от компютъра има и датчик за оборотите, тоест аджаба ако си купя такова табло ще се получи ли номера без допълнитени кабели, датчици и тн. Благодаря предварително !

    #2
    Във форума има такава тема: потърси, колеги бяха писали по въпроса.До колкото помня се слагаше датчик или по скоростите някъде или по мотора

    Коментар


      #3
      Ако все пак някой се сеща коя е темата или може да подскаже как става ше бъда много благодарен

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98881

        Коментар


          #5
          Koлега , аз съм минал през филма ако има нещо драскай. Нищо особено не е има два начина да го подкараш ... по лесно може да ме намериш на skype ако търсиш табло намерил съм един сайт ... дето са тънкана.
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар

          Working...
          X