Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модификация на оранжевите букси за еърбега

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Модификация на оранжевите букси за еърбега

    Здравейте колеги.Въпросът ми е могат ли да се заменят въпросните букси с читави или да се премахнат напълно.Да се свържат директно кабелите.Изпилиха ми нервите тия букси.Почистих ги ОК за определено време и после пак грешки.Позатегнах женските пинчета и пак след време грешки.Писна ми от ш...ните буксички.Та ако някой е успял да ги замени или преработи по някакъв начин да сподели ще съм благодарен.Поздрави.
    Fiat Tipo 1.4ie 1993 EX
    Fiat Stilo 1.6 16V 2003

    #2
    Имаше снимка някъде с лустер клеми. И мен ме нервират даже си бях казал, че ще ги запоя еб@х ги...

    Коментар


      #3
      Извадете някоя снимка, че и моите откакто съм взел колата не работят
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        Ами въпросната тема се мотае през една от тази! :D Ето ви линк: Цък!
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          Пу-пу златен
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            Резнах буксите, вързах директно кабелите, малко изолирбанд и воала - ноу мор грешки.Много ми бяха къси кабелчетата и щях да видя зор докато ги завия в лустер клемите, не че не ги бях купил При Мареа цветовете са други, но в буксата кабелите са срещуположни и няма ядове, но за всеки случай дадох на контакт залегнал под волана
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар

            Working...
            X