Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със заводско МР3 на Стило!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със заводско МР3 на Стило!

    След като колегата е питал за проблем със СД аз да питам и за МР3...та проблема е, че както си свири диска произволно си обръща на радио...като натисна бутона за смяна на песен/станция автоматично ме връща на диска на песента която съм слушал последно на мястото до което е стигнала преди да спре...много е досадно...понякога го прави през 10-20 сек...понякога по цял ден не го прави...на какво може да се дължи това??Ужасно е като съм надул някаква жица и изведнъж да ми превключи на Обедния осведомителен бюлетин...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    Може да се дължи на включена функция TP на радиото. При получаване на такова съобщение, закодирано като TP, каквото може да е например обедния осведомителен бюлетин, то е с приоритет над всички други източници. Някои радиостанции злоупотребяват с това, като по време на цялото си предаване излъчват TP-съобщение и радиото ти все се превключва на тяхната честота.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Може да се дължи на включена функция TP на радиото. При получаване на такова съобщение, закодирано като TP, каквото може да е например обедния осведомителен бюлетин, то е с приоритет над всички други източници. Някои радиостанции злоупотребяват с това, като по време на цялото си предаване излъчват TP-съобщение и радиото ти все се превключва на тяхната честота.
      напълно съгласен. Функцията news или TA traffic announcement
      Powered by Emzo

      Коментар


        #4
        хмм ... а как се изключва това TP? при мен индикацията не се маха от дисплея, прерових цялото меню ...

        Коментар


          #5
          SOLVED!!!Златни сте ми ейййй златни!!! Изключва се от бутона Меню--->отиваш до News--->даваш му OFF...и готово
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар

          Working...
          X