Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

няма ток към клапана на гнп пускащ гориво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    няма ток към клапана на гнп пускащ гориво

    Имобилайзера е премахнат при мен и от буксата е изведен директен плюс към клапана .Обаче изведнъж токът до там спира или по скоро става 1.2 волта.На таблото почна постоянно да ми свети реотанчетата но слабо,а инжекцията спря да свети въобще.Къде може да се корени проблема ?По принцип съм си пуснал кабелче през бушоните след контакт до въпросния клапан и колата движи ,но искам да си възсстановя оригиналното.

    #2
    И какво колата не ще да пали ли.За каква кола става въпрос.Нищо не се разбира за какво иде реч.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #3
      FGRC написа:
      И какво колата не ще да пали ли.За каква кола става въпрос.Нищо не се разбира за какво иде реч.
      Логично да не пали като няма ток към клапана .колата е фиат брава 1.9тд100

      Коментар


        #4
        и аз го имам същият проблем, и неможах да го открия и директния кабел които ти каза, си го пуснах през копче и не се занимавам така си карам.самоче моита е бензин и не идва ток към помпата.ПРЕДАДАХ СЕ

        Коментар


          #5
          Nikolai Kostov написа:
          и аз го имам същият проблем, и неможах да го открия и директния кабел които ти каза, си го пуснах през копче и не се занимавам така си карам.самоче моита е бензин и не идва ток към помпата.ПРЕДАДАХ СЕ
          нз кабела дали не тръгва директно от клемореда ...ако е така е лесно сменяме клеморедите и си пееме ама знам ли .Скъпо ми е само да си пробвам това ли е ,друго ли е

          Коментар

          Working...
          X