Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

маса купе пунто мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    маса купе пунто мк2

    Къде се намира масата на купето на пунто мк2. Като паля по някой път ми изгубва тока или по точно масата.

    #2
    Re: маса купе пунто мк2

    bobitur написа:
    Къде се намира масата на купето на пунто мк2. Като паля по някой път ми изгубва тока или по точно масата.
    Ми предимно минава през скоростната кутия но преди това се отделя и за купето проследи си Кабела от Минуса на акомулатора ... може да ти няма маса мотора (тоест да ти е откачен кабела на скоростната кутия ако сте правили някви ремонти преди това и сте го забравили ...)
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Re: маса купе пунто мк2

      Fiat_Punto11 написа:
      bobitur написа:
      Къде се намира масата на купето на пунто мк2. Като паля по някой път ми изгубва тока или по точно масата.
      Ми предимно минава през скоростната кутия но преди това се отделя и за купето проследи си Кабела от Минуса на акомулатора ... може да ти няма маса мотора (тоест да ти е откачен кабела на скоростната кутия ако сте правили някви ремонти преди това и сте го забравили ...)
      Най често ми ресетва цд-то и мисля е от масата на купето. Не се изразих правилно в началото. Но лошо е че понякога и ситито не работи.

      Коментар

      Working...
      X