Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за касетофон на Пунто 2002 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за касетофон на Пунто 2002 г.

    Здравейте. В момента имам касетофон със СД но искам да си взема с флашка. Та върпоса ми е, мога ли само панела да взема или трябва цял касетофон? Колата е ФиАт Пунто 2002г. Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    А и искам да попитам, понеже счупих леко антената и след това я залепих с лепило но когато карам и по някой път радиото ми прекъсва. Мога ли да сменя само антената или трябва с кабелите да я сменя?

    Коментар


      #3
      я да уточним някой неща как изглежда касетофона ? снимка вариант само да смениш панела НЯМА сменя се целия плеара за антената ако си я счупил горе на тавана да не е проблем да смениш само антената без кабела
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        todorshalev написа:
        я да уточним някой неща как изглежда касетофона ? снимка вариант само да смениш панела НЯМА сменя се целия плеара за антената ако си я счупил горе на тавана да не е проблем да смениш само антената без кабела
        Да за панела вече разбрах, че трябва цял касетофон. А за антената я счупих точно там, където се хваща за тавана. Смисъл малко след захващането. Тоест от там където става тънка антената. Ако не можеш да се сетиш за какво говоря кажи да я снимам.

        Коментар

        Working...
        X