Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със стоповете на Fiat Tempra 1.6ie

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със стоповете на Fiat Tempra 1.6ie

    Здравейте преди няколко дена започнаха да светват лампите, че не ми работят стоповете. Преди го е правил този проблем и след почистване на контактните пластини в стопа всичко се оправяше. В момента това не помага... Проверени и направени са следните неща:-лампите.-почистване на контактните пластини както и самите лампи.-почистване на клемите които влизат в стоповете.-всички предпазители са проверени.-има трети лед стоп който е свързан към левия стоп преди клемите и той не свети.Някой има ли идея кое пропускам

    #2
    Машинката на самия педал.В нея влизат 2 кабела-изкарай ги,заголи едно малко кабелче в двата края и го мушни като мост.Ако светнат значи самата машинка е за смяна
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    Коментар


      #3
      Какъв точно е проблемът? Стоповете ли не светят, или светят, но контролните лампи показват обратното?

      Коментар


        #4
        Това мислех но като натисна спирачката на таблото показва, че не светят. Тоест тя работи и при мен е с три кабела.

        Коментар


          #5
          Това мислех но като натисна спирачката на таблото показва, че не светят. Тоест тя работи и при мен е с три кабела.

          Коментар


            #6
            DJ69 написа:
            ...като натисна спирачката на таблото показва, че не светят.
            А светят ли всъщност стоповете? Това е въпроса.
            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

            Коментар


              #7
              Не не светят..п.п. На истина от машинката се оказа. Просто мислех, че следи консумацията през лампите, а не машинката да е с превключващ контакт и от там. Оказа се, че контакта работи на половина т.е. изключва но не включва на другото положение.Благодаря на отзовалите се!

              Коментар

              Working...
              X