Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

При закл./откл. не мигват мигачите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    При закл./откл. не мигват мигачите

    Наскоро забелязах, че при отключване и заключване вече не мигват мигачите. Не съм правил нищо по колата (Fiat Stilo 1.9JTD), нито съм преправял нещо. Някой срещал ли се е с този проблем. Чудех се има ли бушон за това нещо.
    Fiat Stilo 1.9JTD 116++ a.k.a "палавата италианка"

    #2
    Доколкото става ясно - колата няма допълнително монтирана аларма, така ли е?

    Коментар


      #3
      Колата няма допълнително монтирана аларма, но откакто я имам (6-7 години) винаги при заключване/отключване си светкат мигачите, но преди известно време спряха.
      Fiat Stilo 1.9JTD 116++ a.k.a "палавата италианка"

      Коментар


        #4
        Да си си играл с ФЕС/МЕС и Боди компютъра ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          В смисъл?
          Fiat Stilo 1.9JTD 116++ a.k.a "палавата италианка"

          Коментар


            #6
            Ами в смисъл, че така се активира/деактивира тази опция. Ако правилно си спомням обаче, необходим е кодът от картата.
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              Иска, да.Ако не е пипал нищо да прегледа предпазителите.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                В такъв случай щом иска код няма как да съм го изключил. Предпазителите = бушоните ? Възможно ли е да е от някой бушон? Ще проверя и тях
                Fiat Stilo 1.9JTD 116++ a.k.a "палавата италианка"

                Коментар


                  #9
                  Предпазителите са здрави
                  Fiat Stilo 1.9JTD 116++ a.k.a "палавата италианка"

                  Коментар


                    #10
                    И на моето стило не ми светкат мигачите,без аларма,както на колегата,в борд компа ли да търся някаде?
                    Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                    Коментар


                      #11
                      Да. Но със съответния интерфейсен кабел, програма и карта с кода.
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #12
                        Pecho написа:
                        Да. Но със съответния интерфейсен кабел, програма и карта с кода.
                        Ахаа мерси,аз днес какво ли не правих по борда пък то си имало чалъм,поне си оправих само моята врата да се отключва,а да попитам таман съм тук.От ляво на волана многото копчета най долния по средата..P...с трите чертички,е какво ли не правих и незнам за какво е този бутон.запалвам давам задна,да не е зумер е нищо не става?
                        Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                        Коментар

                        Working...
                        X