Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свъзване на модул за централно към аларма ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свъзване на модул за централно към аларма ?

    Здравейте, колата има само аларма и може да командва централно. Купих модул за машинки и една машинка с 5 кабела . Имам и тези схеми . Но не знам къде и как да навъжа нещата. Нещо ми обягва и се допитвам до вас . От модула по схема излизат 2 кабела (бял и кафяв )(аз съм запоил червен и черен) които твябва да се вържат незнайно къде и как за алармата. Моля за малко помощ.
    Прикачени файлове
    CSI in the CAR !!!
    Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


    ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

    #2
    така като го гледам към бял и кафяв на модула трябва да вържеш ИЛИ 2-та с розово ИЛИ черен и зелен от алармата. кой точно вариант трябва да пише на модула - negative triggered central locking system (отключване с -) или positive triggered central locking system (отключване с +). повечето са с отключване с -. обърни внимание и на настройките на алармата (обикновено е на джъмпер вътре в кутията) - дали е за електрическо или за пневматично централно. второто може да ти изгори машинките.понеже гледам, че живееш в района, може да се видим в събота да я погледна. не им разбирам много, но преди месец си слагах на мен и в общи линии помня какво и къде трябва да се гледа. тъй че, ако не намериш някой който наистина разбира, ми драсни едно ЛС да се уговорим.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар

    Working...
    X