Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблеми с фабрично радио Фиат Стило - пресича и шуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблеми с фабрично радио Фиат Стило - пресича и шуми

    Колеги,появи ми се проблем с радиото - фабричното. Изведнъж започна да пресича, шуми. Мислих че нещо смущава временно но вече втори ден е така. Какво ще ме посъветвате да направя. Опитах се да сменя антената, но се оказа че превърта и не мога да я отвъртя. Дали може да е от нея или от радиото.Дайте ми някой майстор който може до погледне качествено радиото.Благодаря предварително

    #2
    Формулирай си заглавието ясно и точно, моля! Трябва да става ясно за какво се говори в темата само с прочитането му, така че ако някой търси темата с търсачката - да знае има ли смисъл да отваря тази тема или не.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Формулирай си заглавието ясно и точно, моля! Трябва да става ясно за какво се говори в темата само с прочитането му, така че ако някой търси темата с търсачката - да знае има ли смисъл да отваря тази тема или не.
      Оправих го, извинявам се, но не обърнах много внимание на заглавието.

      Коментар


        #4
        радио

        Виж дали някоя букса да не прави проблем или да имаш нещо допълнително включено да го смущава може и някоя спойка да е
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          fotop написа:
          ogi28b написа:
          Формулирай си заглавието ясно и точно, моля! Трябва да става ясно за какво се говори в темата само с прочитането му, така че ако някой търси темата с търсачката - да знае има ли смисъл да отваря тази тема или не.
          Оправих го, извинявам се, но не обърнах много внимание на заглавието.
          Е, аз го дооправих. Ти от трън - та на глог...А по темата - случайно нещо да е пипано по колата наскоро, откакто шуми? Например да си монтирал ксенонови фарове?

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            fotop написа:
            ogi28b написа:
            Формулирай си заглавието ясно и точно, моля! Трябва да става ясно за какво се говори в темата само с прочитането му, така че ако някой търси темата с търсачката - да знае има ли смисъл да отваря тази тема или не.
            Оправих го, извинявам се, но не обърнах много внимание на заглавието.
            Е, аз го дооправих. Ти от трън - та на глог...А по темата - случайно нещо да е пипано по колата наскоро, откакто шуми? Например да си монтирал ксенонови фарове?
            Благодаря Не нищо не е пипано. Вчера както си карах и си слушах радио, спрях зад един автобус и изведнъж започна да насича и шуми. Помислих си, че автобуса смущава нещо. Но след като го задминах проблема продължи. Днес също е така.Аз си мисля да изкарам радиото, но как да проверя дали е от него или някъде по веригата до антената е нарушена.

            Коментар


              #7
              fotop написа:
              Благодаря Не нищо не е пипано. Вчера както си карах и си слушах радио, спрях зад един автобус и изведнъж започна да насича и шуми. Помислих си, че автобуса смущава нещо. Но след като го задминах проблема продължи. Днес също е така.Аз си мисля да изкарам радиото, но как да проверя дали е от него или някъде по веригата до антената е нарушена.
              като пробваш с друга антена ако си свири добре с нея проблема е в един чип вътре в Радиото има доста изписано за него из Форума
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #8
                todorshalev написа:
                fotop написа:
                Благодаря Не нищо не е пипано. Вчера както си карах и си слушах радио, спрях зад един автобус и изведнъж започна да насича и шуми. Помислих си, че автобуса смущава нещо. Но след като го задминах проблема продължи. Днес също е така.Аз си мисля да изкарам радиото, но как да проверя дали е от него или някъде по веригата до антената е нарушена.
                като пробваш с друга антена ако си свири добре с нея проблема е в един чип вътре в Радиото има доста изписано за него из Форума
                Ще пробвам с друга антена, а ако е от чипа, къде мога да го закарам да го поправят?

                Коментар


                  #9
                  Младост бл.439 отзад.Сервиз електроникс.
                  Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                  Коментар


                    #10
                    FGRC написа:
                    Младост бл.439 отзад.Сервиз електроникс.
                    Супер, ще го потърся.А колко ще ми струва услугата , някой има ли понятие

                    Коментар


                      #11
                      кола

                      Първо трябва да се види какъв е опроблема от къде идва и тогава може да се каже цена може и 5 лв може и 50лвТрябва първо да се извади да се пробва с друга антена ако не стане да се отвори и да се погледне платката и буксите където излизат и после да се мери това онова
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        На мен ми взеха 30 лв.Около 18лв е чипа и останалото за работа.Задължително иди с колата иначе нищо не става.Пробвай го после на място дали лови добре станцийте.Момчето е разбрано и си разбира от работата.
                        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                        Коментар


                          #13
                          FGRC написа:
                          На мен ми взеха 30 лв.Около 18лв е чипа и останалото за работа.Задължително иди с колата иначе нищо не става.Пробвай го после на място дали лови добре станцийте.Момчето е разбрано и си разбира от работата.
                          Колега колко му отне на момчето да оправи при теб проблема?При мен оригиналното радио вади звук само като яко се напече от слънцето и се стопли иначе тишина...

                          Коментар


                            #14
                            Ами поигра си около 2-3 часа защото компа не признаваше китайските чипове и до като не сложи оригинален не припознаваше радиото,поне това ми каза техника.За мен беше все тая какъв ще сложи но компа си знае работата.
                            Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                            Коментар

                            Working...
                            X