Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с чистачките на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с чистачките на Браво

    Имам проблем с чистачките изчезна ми тази степен с забавянето като пусна на нея постоянно се движат а като бутна лоста нагоре тръгват но не се връщат трябва пак да го цъкна и задържа за да се върнат.И другия проблем е че много яко скърцане се чува мислех че е от перата но не е сигурно е от моторчето.Споделете за проблема мерси !!!!!!!!!!!!!1

    #2
    Залепна ти пръста на "1" ли? Сваляш чистачките, сваляш корите около тях, вадиш моторчето, отваряш го и проверяваш какво не е наред. Това ти е решението.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Залепна ти пръста на "1" ли? Сваляш чистачките, сваляш корите около тях, вадиш моторчето, отваряш го и проверяваш какво не е наред. Това ти е решението.
      Това ми е идеята дали е при моторчето или в ръчката .

      Коментар


        #4
        Предвид това, което си описал - по-скоро е в мотора, особено с това стържене. Ама това пък, което пишеш, че за да се върнат - трябва да задържиш лоста - може и в самата конзола с лостове да има проблем, но пък мисля, че трябва да си имат постоянен плюс, който да няма общо с лоста. Да не те подведа и да напиша някоя глупост - утре през деня ще погледна по-подробно как беше свързването на чистачките, че съм го забравил за предните и ще се опитам да подскажа по-точно.

        Коментар


          #5
          [quote="ogi28b"]Предвид това, което си описал - по-скоро е в мотора, особено с това стържене. Ама това пък, което пишеш, че за да се върнат - трябва да задържиш лоста - може и в самата конзола с лостове да има проблем, но пък мисля, че трябва да си имат постоянен плюс, който да няма общо с лоста. Да не те подведа и да напиша някоя глупост - утре през деня ще погледна по-подробно как беше свързването на чистачките, че съм го забравил за предните и ще се опитам да подскажа по-точно.quote]ще съм ти благодарен!

          Коментар


            #6
            На платката която е на моторчето за чистачките има едно запоено реленце. В него е проблема 100%
            Fiat Bravo 1.4 12v '95

            Коментар

            Working...
            X