Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с километража на Пунто МК1-94г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с километража на Пунто МК1-94г.

    Здравейте.Моля за малко мнение от какво може да е да не ми отчита изминатите километри а скоростомера работи Пунто 94г. ТД. Другото което ме озадачава е че ту показва изминатите километри и спира.Може би грешката е моя че го нулирах 2 пъти в движение.Свалих километража няма изронени колела датчика утре ще го видя може ли да е от него.И другото днеска след нулиране поради горните причини километража започна да се връщат километри километри назад вместо да отчита изминати когато е в джижениеможе да вие странно но направи ми стана даже смешно.Дайте инфо от какво може да е.Километража е ел.

    #2
    кола

    Не е ли с жило нещо с нулирането може да е станало проблем
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Няма жило. Самия километраж е от механична и ел част.

      Коментар


        #4
        cherveniq lebed написа:
        Няма жило. Самия километраж е от механична и ел част.
        Имам такъв същия които не ми трябва говоря за уреда 10 лева ако решиш да го сменяш . Понеже при мен моя е с жило , а купих табло дето не е с жило си прехвалих моите неща. а този остана и седи така.
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Е какво се оплакваш повъртия 300х.км. и можеш да я продадеш като нова Шегувам се. Огледай внимателно как си сглобявал и най вече връзкити е буксите огледай, а това че си нулирал в движение не е причината за проблема.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            S_BANKOV написа:
            Е какво се оплакваш повъртия 300х.км. и можеш да я продадеш като нова Шегувам се. Огледай внимателно как си сглобявал и най вече връзкити е буксите огледай, а това че си нулирал в движение не е причината за проблема.
            Бе то няма кой зна какви вързки .... от зад има 3 кабелчета червен + (захраване) черен (-) минус пак захранване и жълт кабел за сигнала входящ сигнал от тафогенераторчето на скоростната кутия. Ако му работи скоростомера проблем с буксите и токовете няма. Има разместена зъбчаката ... и не зацепва секи път или прескача , поради луфт или износени леко зъбчета.
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #7
              Благодаря за предложението. След като снощи го бях свалил цялото табло и почистих вътре уреда днес няма проблеми. Ако има ще пиша пак.Мерси ако ми потрябва уреда ще пиша.

              Коментар

              Working...
              X