Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тонколони брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тонколони брава

    Колеги има ли сигнал до местата за задни колони на Брава като има кабели до там.

    #2
    Re: Тонколони брава

    valeri.conchev написа:
    Колеги има ли сигнал до местата за задни колони на Брава като има кабели до там.
    Някой от стоковите касетофони нямат иначе инсталацията си я има и е функционираща.

    Коментар


      #3
      В някои от случаите няма окабеляване от радиото до бушоните но от бушоните до задните говорители не съм виждал браво или брава без.
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        eh4ev07 написа:
        В някои от случаите няма окабеляване от радиото до бушоните но от бушоните до задните говорители не съм виждал браво или брава без.
        Какво общо имат бушоните с колоните?========================================= =============
        valeri.conchev написа:
        Колеги има ли сигнал до местата за задни колони на Брава като има кабели до там.
        В зависимост от модела на касетофона, трябва хардуерно и софтуерно да е разрешена задната линия, за да има сигнал. Така че няма как да знаеш дали има сигнал, без да знаеш какъв е касетофонът. Ако е двуканален - естествено, че няма да има сигнал. При 4-канален - зависи.

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          .....Какво общо имат бушоните с колоните?....
          Общото е местоположението в колата ... Точно там е буксата за аудио каналите преминаващи от снопа между вратите и снопа заминаващ за задната част на колата.
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #6
            eh4ev07 написа:
            ogi28b написа:
            .....Какво общо имат бушоните с колоните?....
            Общото е местоположението в колата ... Точно там е буксата за аудио каналите преминаващи от снопа между вратите и снопа заминаващ за задната част на колата.
            Т. е. в някои случаи няма окабеляване от радиото до буксата при бушоните, а не до бушоните? Не съм разбрал какво имаш предвид.

            Коментар


              #7
              За коета аз съм те "подпомогнал" с неточното си обяснение съжалявам.... а уж си чета мненията преди да публикувам...
              ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
              ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

              Коментар

              Working...
              X